Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van itt olyan csaj, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan csaj, aki szereti fenekébe is kapni, nem csak punciba?

Figyelt kérdés

Jó, ha esetleg előnyösebbnek is tartja az anált, dehát azért az már túl szép lenne...

A sértő válaszokat, és azt, hogy punciba jobb, nem kérem, mert próbáltam, és nekem nem tetszett annyira...

Írhattok privit is akár.



2014. máj. 30. 08:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én néha kapom fenékbe is...nem olyan rossz ;)

18L

2014. máj. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Azt nem értem, hogy miért nem elég 1 lyuk? A segglyuk az nagyon nem erre való :D Ez tényleg természetellenes szerintem. Semmi értelme. Engem soha soha senki nem venne rá.
2014. máj. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem ! " Nem minden alkalommal! " De van,hogy én kérem meg a páromat . 23/N
2014. máj. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

A felmérések szerint a nők 30-50%-a műveli az anális szexet valamilyen megfontolásból. Úgy tűnik, hogy nagyobb részük éppen az aktuális párjuk miatt, míg kisebb hányaduk azért, mert valóban élvezik....

Én mindhárom fajtával voltam már ( a harmadik, aki elutasítja ), és vagy így, vagy úgy, vagy amúgy, de jó volt a szex.....

Az anál kellemes és izgalmas, de van élet - szexuális - az análon kívül....

2014. máj. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, egy-egy szeretkezés alkalmával nagyon jó, élvezhető és változatos ha a popsimat is megdugja a partnerem :)
2014. máj. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

én is szeretem, nálunk általában 2-3 hetente van egy olyan alkalom amikor anál van és nagyon élvezem


18/L

2014. máj. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom előnyösebbnek és nem minden együttlétkor, de alkalomszerűen nagyon jó tud lenni.
2014. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyszer megkérdeztem a barátnőm. Azt mondta a punci 10 a popsi 7-es egy 10-es skálán. :) Van, hogy ő akarja. :)
2014. máj. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Itt minden csaj imádja.A valóság már nem ezt mutatja.:)
2014. máj. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A piros betűs ünnepek esetén kiválóan lehet vele helyettesíteni a másik lukat.

Így meg is van a 3-4 hetente. :) Csak akkor többször. :)

2014. jún. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!