Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Marad a megcsalás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marad a megcsalás?

Figyelt kérdés

Hosszú idő után boldog lehetek. Jól bánik velem, kedves a gyerekkel is, boldog vagyok vele. Nélküle az életem siralmas volt.

De nem kívánatos szexuálisan, bár pl a szeme, arca tetszik. Nem macso.

Összehasonlításképpen van egy barátja, aki még kövérebb, de az macsó és szexuálisan is kívánatos (noha nem készülök semmire vele). Valami hiányzik. Muszáj lesz más férfiakkal ágyba bújnom? Vagy ez csak kezdeti viszolygás?

Én nem akarok hazudni senkinek, mert így jó nekem. De most nem tudom, mit tegyek. Ő nem elég vonzó ahhoz, hogy gyereket szüljek neki.


2014. máj. 30. 16:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
I don't wanna live on this planet ANYMORE.
2014. máj. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem elég vonzó neked és így nem tudsz hű maradni hozzá, akkor ne használd ki, csak mert minden más tekintetben kellemes a számodra.
2014. máj. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Maradj egyedül és használj vibrátort... :-)
2014. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

ne csald meg.

Amiben te vagy az kapcsolat függőség. A mentális életed tőle függ. nem azért vagy vele, mert szereted és egyenrangú lélek vagy ebben, hanem mert függsz tőle, mert nélküle gyengének érzed magadat.

A megcsalás nem megoldás, ellenben rendbe tenni magadat és szerelemből belemenni egy párkapcsolatba az megoldás, méghozzá kötelezően ez az útja. Különben egész életedben ez lesz.

2014. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Költőnő? ***** válasza:
77%

úristen...

ha ez nem fék, megyek és megfőzöm az agyam tojással.

2014. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mi kihasználás? Ő nem hisz már a tündérmesékben, csak én, de infantilisnek érzem magam azzal az elképzeléssel, hogy minden tökéletes lehet.
2014. máj. 30. 17:04
 7/16 A kérdező kommentje:

Gyakorlati problémák is akadnak.

1. Eddig nem kellett hazudnom, így nem tanultam meg, hogyan kell jól.

2. Kicsi, pletykás helyiségben lakunk, ahol eddig is pletykáltak rólam, pedig (még) nem csináltam semmit.

3. Ő száz éve itt lakik mindenki évtizedek óta a barátja. Már most is úgy érzem, hogy ha nem leszek a felesége, fel is út, le is út, minden barátomat elvesztem.

2014. máj. 30. 17:11
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak ennyit fűznék hozzá:


*helység

2014. máj. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha közölnéd vele a problémádat?
2014. máj. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Biztos azt válaszolná, hogy továbbra is szeret, elhalmoz az idejével és figyelmével, néha dugunk, amellett pedig keféljek nyugodtan félre a macsókkal.
2014. máj. 30. 17:54
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!