Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha nagyon szeretünk valakit,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon szeretünk valakit, az miért jelenti azt is, hogy szívesen izgatnánk a szánkkal a nemi szervét?

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek jelenti azt, de a többségnek igen. Nem vagyunk egyformák.
2014. máj. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyesek szerint ez a teljes elfogadás és szeretet, én ezzel nem értek egyet. Mert eleve hol szabjuk meg a szeretet fogalmát, esetleg ha nem adok prosztatamasszázst, akkor már nem szeretem, vagy ha nem engedem, hogy a számba vizeljen? Hülyeség az egész. Az az igazi szeretet, ha minden tőlem telhetőt megteszek, de mindenkinek megvannak a határai, és ezt vagy tiszteletben tartja a másik fél, vagy más után néz.
2014. máj. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Számomra ezt is jelenti, igen. Én ha nagyon szeretek valakit, akkor minden kis porcikáját képes lennék végigcsókolgatni, annyira imádom őt. A nemiszervének izgatása pedig külön örömöt jelent számomra, engem is felizgat, hogy mennyire jó neki. És egyszerűen bennem soha fel sem merült, hogy ez gusztustalan, vagy ilyesmi.

20/L

2014. máj. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint még sose voltam szerelmes, mert senkit nem kényeztettem orálisan. Valamiért nem tudom magam emiatt rosszul érezni... (Nem, fordítva se várom el, sőt - még mielőtt erre irányuló negatív gondolat merülne fel valakiben.) 20/N
2014. jún. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!