Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » "Férfiak", akik prostihoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Férfiak", akik prostihoz mentetek, hogy ne maradjatok szüzek! Változott valami?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasni itt az oldalon, hogy fiúkák görcsösen el akarják veszíteni azt, amit náluk nem is jelez semmilyen hártya.. mondván, hogy majd utána ők lesznek a királyok, annyi önbizalmuk lesz, hogy bárkit levesznek a lábukról..

.. Továbbá ezt is tanácsolják minden szerencsétlennek..


Aki prostival vesztette el a szüzességét, annak mi a tapasztalata? Lett bármi változás?



2014. máj. 31. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Én nem éltem ilyen lehetőséggel, de erősen kétlem. Max csalódnak egy nagyot. Jobb esetben jól érzik magukat, de ez csak szex. Semmi köze ahhoz, amikor az ember a párjával csinálja, ahol érzelmek is vannak - nem így gondolod, kedves kérdező?
2014. máj. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Önbizalom, meg ilyesmi téren nem változott semmi, tehát nincs b.nöm most sem (de nem is erőltetem).

Nem bántam meg mert nagyon ari csaj volt tök jól elhülyéskedtünk, nem is a szexen volt a hangsúly. Azt egy picit bánom hogy őt nem nyalhadtam ki, ugye egy prostit nem érdemes, mégha lakásos is és tiszta. Legalább már elmondhatom magamról hogy voltam nővel, ráadásul egy csinosabbik félével.

Meg rá jöttem hogy vannak olyann csajok akik a rondább fickók kedveskedésének, gondoskodásának is tudnak örülni:)

23f

2014. jún. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem úgy dugtam először,de azóta már sok prostinál voltam.Nem kamion stoppos útszéli ribikhez kell menni.Aki ezen is spórolni akar,az ne csodálkozzon hogy tré lesz.
2014. jún. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem azért mentem el prostihoz szüzességet elveszteni, hogy önbizalmam legyen, tudtam jól, hogy utána is ugyanaz a lúzer leszek a csajozásban. Viszont nagy megkönnyebbülést jelent egy túlkoros szűz pasinak, ha túlesik ezen. Megszabadul mások lesajnáló viselkedésétől. Hiába mondtam magamnak, hogy engem nem érdekel mások véleménye, ehhez senkinek semmi köze, mégiscsak zavart ez a dolog. Ajánlom mindenkinek, aki még szűz, és cseszegetik miatta, hogy menjen el. Hiába semmi nagy érdem nincs benne, és csajozni sem tanít meg, mégis egy megkönnyebbülést jelent, és a környezet viselkedése is megváltozik.


32F

2014. nov. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem változott, szűz maradtam. Hiába voltam féltucat prostinál, a szégyellősség és szorongás miatt nem állt fel. Volt nyalás, szopás, tapizgatás, még csók is, de ezt nem nevezhetjük szűzesség elvesztésének ugyebár ☹
2020. szept. 19. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!