Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van értelme lefeküdni vele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme lefeküdni vele most vagy csak nehezítené a helyzetet?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki komoly kapcsolatot szeretne, de én még nem állok készen erre ugyanis alig ismerkedtem még az életben és idősebb is nálam 4 évvel én meg kicsit később érő típus vagyok.

Ebből szoktak problémák adódni miszerint túl gyerekes vagyok a számára.

Ezt leszámítva minden stimmel.mert nagyon hasonlóak vagyunk és jól kijövünk.

Megbeszéltük, hogy pár évvel később megpróbáljuk újra, mert nem akarjuk elrontani.

Lehet, hogy nem lesz így de szerintem ez lenne a legjobb megoldás magamat ismerve.


2014. máj. 31. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed hogy nem állsz még rá készen, akkor ne menj bele.
2014. máj. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
most meg biztos nem,ha meg nem vagytok egyutt!akkor amikor mar 2-3 honapja egyutt vagytok. ha tenyleg komoly a kapcsolat. ami lesz. az a 4 ev az necces!!
2014. máj. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha igy érzed tényleg szüneteltessétek, élj egy kicsit, próbáld ki magad

én is voltam már igy, a srác komolyat akart, de nekem még ő volt az első kapcsolatom és valahogy úgy éreztem még nem akarom lekötni magam, de ő eröltette és a végén nagyon csúnyán mentünk szét, ő 3 évvel volt idősebb nálam, azóta eltelt egy kis idő most együtt vagyok a mostani párommal és vele már szivesen vagyok komolya kapcsolatban :)

2014. máj. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!