Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Ti élvezitek a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti élvezitek a szex azon részét, ami konkrétan a behatolás meg a ki-be játék?

Figyelt kérdés
Én szűz vagyok, és félek hogy az olyan semmilyen lesz, vagy még fájni is fog... Tudom, hogy az előjáték meg az ilyenek jók, de ettől félek. Köszönöm a válaszokat :)
2014. máj. 31. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Az első 2-3 alkalomnál még nem volt olyan élvezetes, de azóta.... :) Hidd el, jó érzés, nagyon jóó
2014. máj. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Élvezni élvezem, de orgazmustól nagyon messze van.
2014. máj. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ahh tutira. Maga a behatolás a legjobb , nem tudom miért, mondjuk én nagyon intenzíven élem meg. Ne aggódj, ha a srác türelmes és maximálisan megbízol benne és ha ért is hozzá akkor élvezni fogod. Én is tartottam tőle, és az első kellemetlen volt, de nem volt kifejezetten fájdalmas, vagy rossz,csak szokatlan. Utána is néha volt mikor szóltam neki hogy sok. Mondjuk a barátom egy duracell nyuszi, de türelmes volt és megértett. Szerencsésnek mondhatom magam ezért,mert rengeteget befolyásol ez minket.De ne aggódj emiatt különösebben. :)
2014. jún. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!