Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mikor, mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mikor, mennyi idő után, és mitől volt először orgazmusotok?

Figyelt kérdés

Most van először komoly párkapcsolatom. Eddig kb. 5 alkalommal volt petting, és 2szer lefeküdtünk (most vesztettem el), de nálam még nem volt eredménye a dolognak. Van okom aggódni? Velem van baj? Esetleg tudtok valami tanácsot adni?

Köszönöm! 18/L



2014. máj. 31. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
9 éves lehettem, vagy 10, amikor az egyik barátnőmmel hozzádörzsöltük a puncinkat a takaróhoz. Csak azért csináltuk, mert hallottunk ezt, azt a dologról, és játszottunk, de olyan 15 perc után bizseregtünk. (A csiklónkat nyomta a takaró) Fura volt. :D De ez már majdnem 10 éve történt.
2014. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

8.-os voltam, amikor megbeszeltem a baratnoimmel, hogy este mindenki kiprobalja es kovetkezo nap elmeseljuk, milyen volt.

Nem tortent velem semmi. :)

Ra ket evre megint kiprobaltam es mukodott.:)


16 evesen, 2. probalkozasra


18/L

2014. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Rendes csikló orgazmus, maszti által, 4 évesen.

Szex közben még nem volt, bár még csak 5 hónapja élek nemi életet.

18L

2014. máj. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 egybaba ***** válasza:
79%

Ovis koromban egy fiu megmutatta ha egyszerre 2 kézzel vakargatja csikizi sokáig a kukija végét az érdekes

megkérdeztem neki ez jó ?

azt modnta igen de én a cicimen csináljam

a ciciemen próbáltam és nem volt túl jó csak csikis

elkezdtem vakargatni amim volt ott lenn

háááát az jóóóó volt :D

2014. jún. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Kb. 10 évesen volt először, maszturbálástól. Aztán 16 évesen, miután elveszítettem a szüzességem, a 3. aktus közben jött össze először a dolog. Azóta 10-ből 9 alkalommal elélvezek. Ujjazástól, nyalástól viszont nem tudok, bár különösebben nem is akarok.
2014. jún. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is masztitól először, kb 14 éves koromban, csiklóizgatással. Mióta párkapcsolatban élek nyalástól, és kézzel való izgatástól mentem el, de a konkrét aktus közben, és ujjazástól nem. Másfél éve élek nemi életet.
2014. jún. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
9 éves korom óra ujjazom magam, olyan 10 évesen volt orgazmusom.
2014. jún. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Volt egy komolyabb kapcsolatom, ahol pettingig jutottunk, mert én nem akartam még elveszíteni, ő pedig tiszteletben tartotta, jóval tapasztaltabb volt nálam.

Mindig nagyon kívántam, sokszor ujjazott, de nem én nem akartam, nem is élveztem. Odáig soha nem masztiztam, elvből nem, de egyszer mégis megpróbáltam, elsőre elmentem, azóta szinte naponta megismétlem ezt. Miután az első orgazmusom után újra együttvoltunk és ujjazott, el is mentem. De volt olyan hogy hiába ujjazott, nem mentem, el, de ennek érzelmi okai voltak, fejben dőlt el.


Azt tudom tanácsolni, hogy nyugi, ezt teljesen normális, nincs veled semmi baj. Lazíts és csak élvezd, engedd el magad és ne legyen benned emiatt gátlás, mert az nem segít.


16/l

2014. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!