Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha a barátnőtök nem indul be igazán (korábban ilyen sose volt) és nem is ér hozzátok szex közben, de azért elfogadja, ha ti hozzáértek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 31. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:

hogy a szex csak akkor jó, ha éppen mindkét fél kívánja

ha nincs hozzá kedve, nem kéne csinálni, mert csak rombolja a későbbi élvezetet

2014. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy rombolja a későbbi élvezetet? Esetleg más alkalmakra gondolsz vagy az adott szexben?
2014. máj. 31. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:

hát figyelj

anyám isteni májas-zsírt tud csinálni.. kenyérrel és lilahagymával egyszerűen mennyei

egyszer túlzabáltam magam vele.. késő is volt már, meg nagyon sokat ettem belőle.. másnap se volt étvágyam... aztán azóta eltelt kb 10 hónap, most megint csinált.. beleszagoltam, ettem egy kicsit.. finom volt, de már nem volt olyan jó, mint régen

micsoda hasonlat:D


a lényeg, hogy ha úgy csináljátok, hogy ő nem akarja, akkor az arra az esetre vonatkozóan semleges, vagy nemjó élmény lesz neki.. ha többször csináljátok úgy, hogy nem akarja, akkor ez berögzülhet, és rossz emléke, érzése lesz a dologgal kapcsolatban, csökken a vágya, mert az fog eszébe jutni róla, hogy csináljátok és nem élvezi annyira


minőség a mennyiség fölött!:D

vagy tüzeld föl, hogy ő másszon rád, és akkor nem lesz ilyen probléma;)

2014. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A barátnő vagyok. Nagyon meglepett, mert még nem voltam így sosem. Élveztem is a dolgot, el is élveztem, csak valahogy nem volt jó. Görcsös voltam és nem izgultam rendesen. Teljes nedvesség, élvezés, de ez csak fizikailag volt. Nem értem. Nem nyúltam hozzá. Azt is láttam, hogy így valahogy neki sem volt igazán jó. Tegnap még őrülten erős vágy volt bennem. Ma meg semmi. Első ilyen alkalom. Hogy lehet ez? Mitől?
2014. máj. 31. 21:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez valamilyen kevés ideje tartó kapcsolatban lehet probléma.

Amúgy semmi jót nem jelent, és semmi jóra nem gondolnék. Csalódott lennék.


Amit 21:17-es mondott a 2. bekezdésben, az hatalmas igazság. Annyit pontosítanék: "a lényeg, hogy ha úgy csináljátok, hogy ő nem akarja, vagy ahogy ő nem akarja ..."

2014. máj. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!