Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A legcsodálatosabb lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legcsodálatosabb lányok, miért mindíg a pszichopata ügyeskedő férfiaké lesznek?

Figyelt kérdés

Megnéztem az ismeretségemet és a celebvilágot is és azt tapasztaltam, hogy a legtöbb jó neveltetésű, jó családból jövű, iszonyúan szép, céltudatos, igen értelemes toplányok gyakorlatilag egy casanova, manipulátór hálójában kötnek ki, akik úgy manipulálják ahogyan akarják őket ?


Ez csak egy ízelitő, de sok ilyen tőrténet van [link] amikor csodás, bájos lányok egy manipulátornak esnek áldozatúl. Akkor ennyi lenne a titok ? Manipulálni kell és kész ?


2014. máj. 31. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Az a lényeg, hogy te legyél a domináns, irányítsd őt és néha alázd meg.
2014. máj. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Olvasni tudsz, elhiszem h a 7 milliárd emberből volt 12 ilyen cikk. Nem minden nő ilyen te degenerált.
2014. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert ők tudnak helyesen írni? Csak egy tipp.
2014. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

na akkor keresztkérdés:

szerinted a celebek mitől lesznek celebek?

2014. máj. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Mert nem vágynak egy puhány, papucs srácra..
2014. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Az a lényeg, hogy te legyél a domináns, irányítsd őt és néha alázd meg."


Akkor látens szolgák lennének a szép lányok ? Mert ugya a harmódikus családi életben dominánsak tudnak lenni mások, alacsony jövedelműek, csúnyábbak felett és mint tudjuk, aki az életben domináns az szolgaságra vágyikik ! a legtöbb sex slave, a vezető elitből kerül ki.


Lehet benne valami ! Akkor nem a látszat magabiztossák & msnipulálás számít ?


"Olvasni tudsz, elhiszem h a 7 milliárd emberből volt 12 ilyen cikk. Nem minden nő ilyen te degenerált."


Olvasni tudsz, odaírtam, hogy a legcsodálatosabbak testileg + lelkileg + gazdagok + jó családi hátterűek. Ennek nem minden nő felel meg


"szerinted a celebek mitől lesznek celebek?"


Nem tudom mi köze ennek ehhez, de szerintem te sem

2014. máj. 31. 21:53
 7/10 anonim ***** válasza:

"Megnéztem az ismeretségemet és a celebvilágot is"

"... és a celebvilágot is"

2014. máj. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jól el vagy tévedve kérdező. Ne a celebvilágot nézd meg. Sőt, azt főleg ne. Ez a sex slave-es mondatod meg jó nagy csacsiság, semmi alapja.

Általánosságban igaz, hogy a jó nők a rosszfiúkat szeretik. Mert az igazi rosszfiúk menők, vagányok, bevállallósak, életrevalóak, tökösek, bátrak, férfiasak, kemények, odavágnak, megkefélnek rendesen. A jófiúk meg.. hát, ki tudja, mindig lutri.

A mai világban perverz, aberrált, meg hasonló pszichopata ugyanúgy lehet a látens jófiúk között, mint a rosszfiúk között. A rosszfiúk erőszakossabbak, aminek tényleg vannak később jelentkező komoly hátrányai, de a szexuális izgalomnál ez eleinte sokkal inkább a dominanciát emeli ki. A jó nők a domináns, erős férfiakra buknak, mert ez így van és kész. Ha jó nőt akarsz, olyan igazán jót, akkor vagy nézz ki úgy mint egy görög isten, vagy legyen annyi pénzed mint Bruce Wayne-nek, vagy legyen meg benned az a bizonyos rosszfiús plusz, amit senki nem tud rendesen körülírni, de a jó nők mégis imádják. Ettől valahogy jobbnak látszol a többieknél, határozottabbnak, keményebbnek, életrevalóbbnak. A nők amikor felizgulnak, alapvetően egy ősi ösztön alapján mennék, keresik azt a hímet, akitől a legjobb magokat tudják összeszedni. Megérzik, ki az életrevaló, és ahhoz vonzódnak.

2014. jún. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"a jó nők a rosszfiúkat szeretik"


Ezt értem, de nem is ezzel vana gond, hiszen a papucsokat senkis sem szereti, de a pszichopatákat miért kedvelik ?

2014. jún. 4. 18:28
 10/10 A kérdező kommentje:

""Megnéztem az ismeretségemet és a celebvilágot is"

"... és a celebvilágot is""


Fogalazz értelmesen és magyarúl szavatosan, nem lehet érteni, szerintem félreértettél valamit

2014. jún. 4. 18:29




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!