Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csak szerintem volt durva az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem volt durva az 1. együttlétünk?

Figyelt kérdés

Egy hét kapcsolat után feküdtünk le.


Mielőtt elmentem hozzá,mondtam,hogy nem fogunk lefeküdni. Ő ezt látszólag tudomásul vette.

Vadul csókolóztunk,ő pedig már vetkőztetett. 3 perc 'előjáték' után már a lényegre szeretett volna térni gumi nélkül. Nálam volt egy és gyorsan odaadtam neki.

Amikor megláttam a péniszét,elborzadtam. Hatalmas volt! A hossza is,de az átmérője.. :(



Na jó,gondoltam még lesz valami a behatolás előtt,de nem! Alig fért belém. 2 pózban csináltuk, ő elment. Nekem pedig végig fájt kissé...


Tehát meg sem kérdezte,hogy szeretném-e ; hogy szűz vagyok- e (ő 21, én 18) ; alig volt előjáték stb. :(


A menet után nem sokkal kérdezte,hogy elég volt-e nekem ( kb 20 perc) és szeretnék-e egy másik aktust. Mivel gumink nem volt,elutasítottam. Persze ő mondta,hogy vigyázna... :D


Azt tudtam,hogy szexmániás,de ezt nem fogom bírni :( Holnap reggel is találkozunk,sejthetitek a programot.


U.I. : Lányok! Higgyétek el,a méretes pénisz inkább áldás! Nekem 1 napig még nagyon fájt ott alul :(


2014. jún. 1. 11:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Mi volt a barátod, kentaúr?
2014. jún. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%
Hátha szerint nem kellett volna csak így megadnod magad…
2014. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%
Erre csak azt tudom írni, hogy megérdemlitek egymást...Ő egy tapló akit egyáltalán nem érdekelt, hogy veled mi van, felőle teherbe is eshettél volna, kit érdekel ha neked fájdalmat okoz...ugyanmár, a lényeg az, hogy ő kielégült. Fantasztikus, és te ezek után még találkozol vele, csak gratulálni tudok.
2014. jún. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
37%
Erre csak azt tudom mondani, hogy mégis simán odaadtad neki magad, sőt, még gumival is kisegítetted. Akkor meg min csodálkozol?
2014. jún. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%

Meg se kérdezte, hogy szeretnéd e???


Gondolom nem erőszakolt meg, szóval lehetett ott valami ráutaló magatartás, amiből azt szűrte le, hogy szeretnéd... ha meg nem szeretted volna, miért nem mondtad? Vagy szerinted ezt így előre meg kell tárgyalni, vagy szerződésbe foglalni?


Félre ne érts, véletlenül se akarom védeni, de téged se!

Tudod a kis szád nem csak az orálra való, hanem akár közölheted is vele, hogy neked több kell ahhoz, hogy ellazulj, vagy befogadóképesebb legyél a méreteire, stb.


Minden esetre többre mennél vele, mint hogy utólag írogatsz róla a neten.

2014. jún. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Inkább átok nem? Áldást irtal....na ezert jo az en kozepes meretum. :)
2014. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Átkot akartam írni :D


Most miért ilyen mindenki? Szeretjük egymäst. Nem tehet róla,hogy heves vérmérsékletű,hiszen spanyol

2014. jún. 1. 11:23
 8/22 anonim ***** válasza:
69%

Zsák aa foltját.

Durva volt, de neked ez szemmel láthatóan nem okozott gondot, hiszen megmondtad volna neki is. Sőt annyira jó volt, hogy meg is ismétled a dolgot.

2014. jún. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Ha szeretsz valakit,bármit megteszel hogy boldoggá tedd


De holnap erről tényleg muszáj lesz beszélni, csak kíváncsi lettem volna pár vélemenyre

2014. jún. 1. 11:27
 10/22 anonim ***** válasza:
26%
Egy hét neked kapcsolat? Hát, értékes egy lány lehetsz ha kemény 1 hétig tartottad magad és ilyen romantikus és nyugodt körülmények között odadobtad magad a barátodnak....Te is és ő is kész szánalmak vagytok. Hihetetelen hogy a mai világban egy 18 éves lánynak ennyire ne legyen esze. Meg is érdemelted hogy fájt, ha még arra se vettétek a fáradtságot hogy megfelelő előjáték és gyengédség után történjen meg az aktus. Ez nem szerelem, ez egy szimpla dugás volt semmi több, amiben te kis naív és igénytelen egy eszköz voltál semmi több. :)
2014. jún. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!