Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mással is van ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gorgo 20 kérdése:

Mással is van ez?

Figyelt kérdés
Mikor felkelek mérhetetlenül kanos vagyok és ráírok az összes lányra valahogy akkor észre sem veszem a kűlsőt, aztán miután ki verem mert szétdurrannék látom hogy te jo ég kikre is írtam rá. Valahogy abba az állapotban nem tudim mérlegelni hogy ki jo ki nem csk az ösztön, renbe van így?

#szex #szexualitás #szerelem #kéne egy jó kefélés basszameg
2014. jún. 1. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Mással is, nyugi :D A puttony küldi a jelet az egyba, hogy ideje kiürülni. És minél többet vársz, annyira mindegy lesz, hogy ki az :D
2014. jún. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem használja az eszét az ember, ez van.
2014. jún. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ha kanos vagyok nem írogatok,hanem dugok.
2014. jún. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
persze ha ez így menne, én is azt csinálnám. De erre nem élnek ilyen ingyen k_vák csak fizetősek ami drága, barátnőt szeretnék, de még nem találtam alkalmas párt, ja meg a diszkós 1 északás ribizliktől meg elhányom magam
2014. jún. 2. 12:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Reggel 4-10 között a legmagasabb a tesztoszteron szint.
2014. jún. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!