Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogy reagálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy reagálnátok ha az egyik barátotok elmondaná hogy meleg? Vagy volt már ilyen?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem történt ilyen jól fogadtam , igazából nem itélkeztem felette ugyanugy a barátom maradt mint elötte ...
2014. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól még nem változik semmi, ugyanúgy a barátom lenne. Támogatnám ha szüksége van rám. Mindenkinek más az ízlése, ennyi.
2014. jún. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen. Tetszett a srác, rengeteget beszéltünk, majd csak feldobta, hogy meleg. Nem vettem komolyan, de mondta, hogy nem hülyéskedik. Nagyon kiakadtam, még sírtam is.. Aztán úgy két hétre rá(mikor már elfogadtam) közölte, hogy rájött, hogy mégsem az. Azóta minden megváltozott, a barátságunk is teljesen tönkrement, nagyon elegem lett belőle egy életre..
2014. jún. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kkinga_07 válasza:
Volt, kétszer is. Meg kell magadban emésztened s megy minden tovább változatlanul. Haver-barátra gondolsz, nem?
2014. jún. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!