Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyfarkúak! Zavar titeket a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyfarkúak! Zavar titeket a hosszúsága, szex közben? Vagy a partnereteket?

Figyelt kérdés

2014. jún. 1. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem nem tavar, meki par pozituraban faj.
2014. jún. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

volt pár kellemetlen élmény, amikor a lánynak fájt


20+ cm, 23/F

2014. jún. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én sex elott megszoktam kerdezni, hogy 18.5 maradhat?
2014. jún. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Kifejezetten élvezem mikor análban tolom, és fáj a csajnak. De mindig szokták kérni.
2014. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, a tied mekkora? Az enyém picit nagyobb az átlagnál, 16cm / 5cm, de ha rosszul csinálom, már ez is tud fájni a csajnak.
2014. jún. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19 cm, és igen zavar. Nem lehet olyan szabadon mozogni, kell figyelni a lányra mert ha erősebbet löksz az fájni fog neki.
2014. jún. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

minden nőm imádta a farkamat

persze ehhez nem ártott soha, hogy alapvetően használtam az agyamat is, hogy ne fájdalmat okozzak hanem örömet


aki azt írta itt, hogy kifejezetten élvezi mikor análba tolja, és a csajnak fáj, neki üzenném, hogy ettől nem férfias lesz, hanem egy szánalmas loser

2014. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!