Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek baj ha lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj ha lány létemre sokat maszturbálok?

Figyelt kérdés

Van hogy egy nap 6-8-szor is maszturbálok. Ha épp időm úgy engedi, hogy reggel felkelés után még tudok pihenni kis időt, akkor álltalában mindig magamhoz nyúlok és 15, 30 perces szüneteket tartok amég lenem nyugszom az előző orgazmustól. De nem mindennap csinálom ennyiszer, van hogy pár napig nem, van hogy egyszer, kétszer vagy háromszor egy nap attól függ. De csak a csikló orgazmus megy ezért azt csinálom.

Mit gondoltok, nem sok ez? Lehet ebből baj partnernél? Most singli vagyok, féléve nem szeretkeztem, ezért valamit kell csinálom hogy nelegyek feszült mindig. És én imádo az érzést lenyugtat!

20/L


2014. jún. 1. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem baj. :) Ilyen barátnőm legyen! ;)
2014. jún. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Legalább te tudod, hogy mitől lesz orgazmusod. Teljesen jó.
2014. jún. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
írj privit....segítek. :D
2014. jún. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem megy más rovására /időben, energiában/ akkor semmi gond. Egészségedre!
2014. jún. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
cuki :)
2014. jún. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
nyugi,én ugyanígy vagyok vele! :) 18/L
2014. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Csak sokan nem mernek még beszélni sem róla. Pedig semmi rossz nincs benne, nekem is van olyan időszak amikor rengeteget masztizok. 27/N
2014. jún. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Akkor rendben! :)

Köszönöm a válaszokat!

2014. jún. 1. 15:27
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
pasi hiányod van :) orvosold! :D
2014. jún. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!