Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a melegek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a melegek felvállalják, míg a nők nem?

Figyelt kérdés

A melegek nyíltan felvállalják, hogy szívesen bekapják, szívesen le...pnak, szívesen, lenyelik stb. Egy szóval szeretnek ...pni. Ha erre vágysz, bőven találsz jelentkezőt. A nők/csajok/lányok viszont nem merik ezt ilyen nyíltan felvállalni. Bár bizonyára akkor kígyózó sorokban állnának az ajtajuk előtt. Pedig nem hiszem el, hogy nincsenek olyan női egyedek, akik imádnak oboázni/nyelni/stb. s ezt képesek azért tenni, mert szeretik csinálni, egyszerűen a saját maguk ill. a répatulajdonos élvezetéért. S itt persze nem a fizetős szolgáltatásokra gondolok, még mielőtt valaki erre utalna. Nem létezik, hogy nincsenek olyan csajok/nők, akik eszméletlen szexuális vágytól égnek, imádják csinálni, s képesek ezt érzelmektől mentesen is csinálni. S itt megint csak nem a fizetős szolgáltatásokra gondolok.


Kort s nemet írjatok légyszi.


Köszi



2014. jún. 1. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

a homik férfiak. pont annyira agybeteg szexmániások mint sok hetero férfi


30+F

2014. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nálunk a suliban van 2 lezbi lány, járnak. Minden szünetben azt lehet látni, hogy nyalják-falják egymást. Fiúból egyről se tudok.

16/L

2014. jún. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1 Valószínűleg így van, vagyis hogy szexmániások. De attól ez még miért agybeteg?


A szex az egymásnak való örömszerzésről szól, ergó egy baromi jó dolog. De ezt sajnos nem mindenki látja így, illetve tele van előítéletekkel és negatív hozzáállással a szexszel kapcsolatban. De vajon miért, mikor az egyik - ha nem a legjobb - dolog, ami létezik?


Ha valaki szexmániás, akkor az "agybeteg" (=rossz) (függetlenül attól, hogy hetero vagy meleg, esetleg bi)? Kíváncsi vagyok, hogy miért gondolod így.


Ha te pl. focimániás (neked az okoz örömet, hogy focizol vagy meccseket nézel éjjel-nappal), akkor te attól agybeteg vagy? Nem hinném.

2014. jún. 1. 16:37
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

minden mánia beteg.


egy intim tevékenységet undorító mikor melegek reklámoznak. ki ne okádna amikor benyögik: leszopjalak? szeretek szopni!


nőben is undorító. egy értelmes ember nem viselkedik így. élvezi a szexet de nem köti mindenki orrára.

2014. jún. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#2 Erős a gyanúm, hogy a két lány, akiről írsz, divatleszbik. Kérdés, hogy azért csinálják-e, mert feltűnést akarnak-e kelteni, vagy mert valóban fülig szerelmesek. Bármelyik is, csoda, hogy még nem vették őket elő. No nem azért, mert leszbikusok, ahogy írod, hanem mert oly feltűnően nyalják-falják egymást mindenki előtt. Ez vszleg a tanároknak is feltűnhet előbb-utóbb, s nem nézik majd jó szemmel.


A kortársai (fiúk) bizonyára jó szemmel nézik, mert csorog rá a nyáluk. Ezen nincs mit csodálkozni: egy nő/csaj az csodálatos tud lenni, két nő/csaj az meg aztán még inkább. :)

2014. jún. 1. 16:42
 6/12 anonim ***** válasza:

a prostizó, farkat minden lyukba beledugó férfiak akik családokat döntenek össze kinek példaképek? nekem nem.


egy testi funkció nem irányíthat egy embert. képzeld el az evés- vagy ürítésmániás férfit. szánalom.

2014. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#4 Nem is ilyen szinte gondoltam, s nem is arra, hogy valaki az autópálya melletti plakáton hirdesse, hogy szeret szopogatni. Ahogy az első hozzászóló írta, a férfiak szexmániások. Ez egyszerűen így van, ezen nem lehet változtatni, ez egy axióma.


Ahogy férfiaknál (s bizonyára ők vannak többségben) fennáll az igény kötetlen szexuális kapcsolatra (nem feltétlen csak egy éjszakás kaland, de lehet akár nyitott kapcsolat vagy szexalapú barátság), úgy nem tudom elképzelni, hogy nincsenek olyan nők, akiknek nincsenek ilyen jellegű igényeik. Ha vannak, az ilyeneket szokták "**rvának" titulálni, de mint tudjuk, a **rva (= prostituált, örömleány) az egy ősi szakma, még ha ez sok ember "nem normálisnak" is tartja.

2014. jún. 1. 16:51
 8/12 anonim ***** válasza:

én férfi vagyok te gyökér, és nem vagyok szexmániás. van elég tapasztalatom


30+F

2014. jún. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a nők ezt szeretik csinálni. csak nem veled. ez a kérdés lényege, nem?
2014. jún. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#6 "a prostizó, farkat minden lyukba beledugó férfiak akik családokat döntenek össze kinek példaképek? nekem nem."


Ebben a felállásban senkinek se példaképek. De hogy miért állnak fent az általad leírt helyzetek, azon érdemes lenne elgondolkozni. Te (férfi vagy nő vagy?) voltál esetleg ilyen helyzetben?

Ne feledjük, hogy mindenhez két ember kell.


"egy testi funkció nem irányíthat egy embert"

Ezen sokat gondolkodtam az utóbbi időben, s arra jutottam, hogyha a szerelem, az érzések elmúlnak, akkor igencsak átveheti az irányítást egy testi funkció, de nem ezt inkább testi igénynek nevezném.

S hogy itt mire gondolok, nem tudom, hogy egy nő-e megérti-e, de talán férfitársaim közül van, aki megérti s tudja, hogy milyen az az érzés, amikor majd megvadulsz, annyira ki vagy éhezve, s igenis meg**gnál "bárkit", akivel erre lehetőség adódik. Sajnos ilyen helyzetet élek meg most én is, de lehetőség nem adódik. S ha adódna, nem tudom, hogy megtenném-e - s bármily meglepő, igen erkölcsi okokból.

2014. jún. 1. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!