Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Szeretitek, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretitek, ha a nadrágon keresztül látszik a bugyitok vonala?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Igen. 11/L
2014. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt inkább a fiúk szeretik látni egy csajon ...
2014. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Te szereted ha az alsód korvonalai látszanak nadrágon keresztül ?:D
2014. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem szeretem, ettől igényesebb vagyok, számomra közönséges és visszataszító, nincs szükségem arra, hogy így hívjam fel magamra a figyelmet :)
2014. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Andrea Henrietta ***** válasza:
Én nem szeretem. Sőt, zavar. Nem kell hogy mindenki lássa mi van a nadrágom alatt. Az a pasim előjoga, nem pedig minden csövesé aki utánambámul...
2014. jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Andrea Henrietta ***** válasza:
21/L
2014. jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Néha hasznos lehet:


[link]

2014. jún. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsón szakadtam! :D
2014. jún. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Őm.. ez milyen kérdés? Szerintem rohadt gáz.. főleg ha a csajnak még be is vág a segge közepén és cicanadrágot vesz fel.... L.
2014. jún. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, és máson se szeretem látni. Borzalmas igénytelen és közönséges. Szerintem alap, hogy testhezálló nadrághoz olyan bugyit vegyünk, ami sehol nem vág be, vagy esetleg lézervágott, hogy a varrás se üssön át. Na meg pl. az is, hogy fehér, vagy világos nadrág alá testszínűt veszünk, hogy ne üssön át a fehér/neonpink/fekete bugyi se. Akinek átlátszik a fehérneműje, az akár kívül is hordhatná.
2014. jún. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!