Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csak kitalálta, hogy ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kitalálta, hogy ne kelljen együtt lennünk?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon nem jut időnk úgy egymásra a párommal. Legalább egy hete nem szeretkeztünk, és állandóan vitázunk minden apróságon.

Ma végre volt egy szabad délutánunk, de 2 percig se tartott a dolog, mert bejelentette, hogy hagyjuk az egészet, neki fáj a feje, nincs kedve.

Én meg álltam ott, mint akit leforráztak.

Azóta legalább kétszer leszidott, hogy hogy tehettem meg, hogy nem hittem neki elsőre.

De olyan hihetetlen, hogy egész héten vártuk, mikor lesz kettesben egy fél óránk, aztán jön, hogy nincs kedve.


Én vagyok a lány.


2014. jún. 1. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet h van neki valakije. nekem nagyon így jönne le a dolog...
2014. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha egy srác csinálja ezt, akkor tuti hogy csaj van a dologban. Pont ez történt a barátnőmmel nemrég. A pasi mondta hogy nem ér rá stb, ez ment egy honapon keresztül és kiderült hogy egy másik csaj van a dologban...
2014. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!