Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám jobb érzéssé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám jobb érzéssé tenni? (anális szex)

Figyelt kérdés
A barátom nagyon szeretné kipróbálni az anális szexet, én mondtam, hogy szó sem lehet róla, engem nem izgat, sőt taszít, de mivel folyton felhozza a témát, hogy milyen jó lenne.. Ma gondoltam kipróbálom előbb, milyen érzés ha egy ujjamat bedugom a popsimba, hát csak félig sikerült, és kifejezetten rossz érzés, az még csak kellemetlen mikor befelé csúsztatom lassan, de mikor kifele, meg mozgatom kifejezetten rossz, mintha be akarnék kakilni:D Az oké hogy tágítani lehet rajta de az érzés gondolom ugyanez marad .. vagy nem? vagy nektek milyen volt? Azt megértettem most hogy a pasiknak miért lehet izgató, nagyon szűk és meleg ott.. de nekem nagyon rossz lenne..hogy lehetne jobb, hogy a kedvében járhassak?

2014. jún. 1. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az igazán jó recept titkos :)
2014. jún. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
valami normális válasz?
2014. jún. 1. 22:38
 3/12 anonim ***** válasza:
vegyel egy anal plugot, azzal probalkozz
2014. jún. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
az sokkal nagyobb mint egy ujj..
2014. jún. 1. 22:41
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

A legfontosabb dolog hogy csak akkor csináld ha te is akarod. Ha nem, csak azért mert ő szeretné, ne tedd. Nekem hosszú idő kellett mire elértem addig hogy kíváncsi legyek rá hogy milyen, addig egyáltalán nem vonzott a dolog. Ahhoz hogy èlvezni tudd fontos a megfelelő izgatás. A barátod ujjazzon meg és nyaljon is ki ha nem áll távol tőle. Az elsőnèl mindenképpen ajánlatos sikosìtót használni mert megkönnyìti a behatolást. De ami még nagyon fontos, hogy figyelnie kell rád és a reakcióidra, hogy neked hogyan jó, és annak megfelelően kell a farkát bent mozgatnia. A későbbiek folyamán már a nyál és a puncinedv is elég a kellő sikosság eléréséhez.

Hogy beöntést csinálsz-e előtte vagy sem, az egyedi elhatározás kérdése, én nem szoktam, de azért tudd, hogy aki a szex ezen formájára adja a fejét, annak számolnia kell azzal hogy esetleg a barátod farka maszatos lehet.....

Szerintem felesleges tágitanod magadnak, mert ha annyira felizgult állapotban leszel hidd el hogy simán be fog menni a barátod farka.

Amúgy a szex egy nagyon intenziven élvezhető formája, én szeretem és élvezem :)

2014. jún. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

Benyálaztad előtte a popsid és az ujjad?

Jól be kell kenni punci nedvvel, nyállal vagy síkosítóval.

Utána nem fog fájni. És ha ráérzel még tetszeni is fog.

2014. jún. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Anál sikosítóval is próbáld ki.
2014. jún. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

5ös válaszoló köszi, hasznos volt a válaszod:)

6 os benyálaztam:)

alapvetően szerintem nem a síkosítással van gond, hanem az érzéssel hogy valami ott feszít és mozog..

2014. jún. 1. 22:56
 9/12 anonim ***** válasza:

Maszti közben, élvezés előtt próbálgasd.

Előbb csak bedugni, aztán bent tartani tovább és úgy elélvezni.

2014. jún. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

Én alapból anál ellenes vagyok, szóval nem biztos, hogy értékelhető lesz a válaszom. Ha úgy állsz hozzá, hogy taszít ne csináld.

Ha egyébként nincs kifogásod ellene akkor próbáljátok meg ha már őt izgatja (ez mondjuk sose fogom megérteni).

2014. jún. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!