Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Igy lehettek apa?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igy lehettek apa?

Figyelt kérdés
Lefeküttem a barátnőmel és bele engedtem mert akarom a kicsit meg ő is iga ő fél tőle de ő is akarja és semi védekezés csak büm bele igy akor semi akadája és ő terhes lesz én meg apuka?

2014. jún. 1. 23:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Tönkrement a Google fordító
2014. jún. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehetsz, ha mindketten termékenyek vagytok, akkor simán.
2014. jún. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
A barátnőddel lefeküdtél, de hogy a vonat elé feküdtél volna, ahhoz már nem volt eszed.
2014. jún. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a szaporodás helyett inkább helyesírást gyakorolnál....
2014. jún. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Bocs, de könyörgöm, ti ne szaporodjatok már!
2014. jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Figyu ti kis kosogok nem magyar vagyok Slovák és próbálok magyarul tanulni és aki értelmeset irt annak kosozom mert vanak akik nem mondjak le a másikat főleg ugy hogy nem is tudjak ki ő vagy hogy vagymiért ir hejtelenul ...Ám igen minda 2-en termékenyek vagyunk
2014. jún. 1. 23:12
 7/13 anonim ***** válasza:
Arra gyanakszom valaki trollkodik. Mert 11 évesek nem nagyon szoktak még szexelni (bár volt már rá példa, úgyhogy tévedhetek is).
2014. jún. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ha rám célzol én 19-vagyok
2014. jún. 1. 23:13
 9/13 anonim ***** válasza:

"Figyu ti kis kosogok nem magyar vagyok Slovák és próbálok magyarul tanulni és aki értelmeset irt annak kosozom mert vanak akik nem mondjak le a másikat főleg ugy hogy nem is tudjak ki ő vagy hogy vagymiért ir hejtelenul"


Az ilyet általában akkor előre szokták volt közölni, aztán senki nem szólt volna az írásodért!

2014. jún. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehetsz, de minek? Valahogy másképp képzelem el a családtervezést, lehet én komplikálom tul.
2014. jún. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!