Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiaknak mennyire kell a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak mennyire kell a romantika?

Figyelt kérdés

Tudom ez sok mindentől függ, de általában nektek milyen egy tökéletes este egy lánnyal? Romantikus, vagy ez elhanyagolható? Ki is lehet fejteni ezt az estét. Kort is írjatok.

20/L



2014. jún. 1. 23:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Előző bnőm szerint romantikus volt mikor leszopott. Definiálnád mi a romantikus neked?:D
2014. jún. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
hát nyilván nem erre élveznek :D , személy szerint szerintem fontos, mert ugye ha egy nőnek fontos akkor egy férfinek meg fontos hogy megteremtse, mert romantika nélkül csak csók, szex és beszélgetés lenne az egész kapcsolat ami meg egy idő után dög unalmas lesz, 20F
2014. jún. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ez férfitól függő. kort nem írok úgyse ebbe a kategóriába tartozom de nem mintha lenne bárki akit ez izgat.Én pedig szeretem a romantikát.
2014. jún. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Romantika alatt értem a gyertyafényt, halk zenét, kényeztető masszázst. Nem romantikus: a "dugás", amikor kb semmi nincs, csak az, hogy kielégülj.
2014. jún. 2. 00:01
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a romantika egy kis előjáték gyanánt, a masszázst meg kifejezetten imádom.
2014. jún. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
én a gyertya + masszázs + érzéki szexet eltudnám viselni heti 4-5x a megfelelő párral! de az összebújós beszélgetős esték is kellenek :) vagy amikor csak a karjaimban tartom akit szeretek és a pillanatot élvezem, még beszéd sem kell
2014. jún. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

hát.. mi szoktunk "romantikázni" de csak olyan.. félkomolyan.. :D

20f

2014. jún. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

#6:

21F

2014. jún. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

nincs ilyen igényem


30+F

2014. jún. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Bizony,nekem nagyon fontos. Amit írtál (4.) az tökéletes.

19F

2014. jún. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!