Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A csiklóm be van gyulladva,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csiklóm be van gyulladva, így nem élvezem az orális kényeztetést. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mikor összejöttünk 2 éve a párommal, orálisan kielégített többször is, sosem fájt. Kb. fél éve nem engedem, hogy csinálja, hogy hozzá nyúljon, mert iszonyatosan fáj, csak én izgatom, mikor szeretkezünk, hogy orgazmusom legyen, mert sajnos hüvelyileg nem tudok elélvezni. Az orvosom egy undorító ember, a családomból többen is jártak hozzá és 45 felett is javasolta a fogamzásgátlót, magas hormontartalommal, a méhen belüli problémákat elvileg nem vette észre. Ezek után én nem megyek hozzá, a környéken lévő doktornő meg szabadságon van, ezért fordulok hozzátok, mit tehetnék, hogy meggyógyuljon a csiklóm? A hülvelyi orgazmust meg tudom, kevesek érik el, de hogyan lehet mégis oda eljutni?


A negatív hozzászólásoktól légyszi, kíméljetek!


Köszi a válaszokat!


L/22, F/32


2014. jún. 2. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj magándokihoz, sokkal jobb mint egy sima orvos. De evvel mindenképpen orvoshoz kell menni.
2014. jún. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Naif_Hazazi ***** válasza:
85%
azonnal keress másik orvost! ne haragudj meg de él éve fáj és annyi eszed nemvolt hogy másik orvoshoz menj? ki tudja mi lehet a baj, ezzel nagyon nem éri meg szórakozni, ez nem egy fogfájás hogy majd kiesik magától és kész. ha komoly bajod nem fog elmulni magától, söt ki tudja mi lehet belöle. azonnal keress fel egy orvost!
2014. jún. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommentjeiteket!

Sajnos mivel dolgozó és tanuló ember vagyok egyszerre, reggel 8-tól este fél 12-ig nincs egy percem sem, hogy elmenjek orvoshoz. Igyekszem szabadnapot kérni, de ritka, ha megkapom a kéréseimet. Mindenképpen a legközelebbi szabadnapomon megyek, de tényleg, amióta van ez a bajom, egyszer voltam annál a nőgyógyásznál, de annyit mondott, hogy aha, jó. És nem foglalkozott vele, hiába kértem kétszer is.

2014. jún. 2. 08:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezért írtam hogy menj magánorvoshoz. Fizetni kell de legalább normálisan megvizsgál, én is rengeteget dolgoztam de volt egy probléma ami miatt el kellett mennem de nagyon precíz volt, mindent kivizsgált. Nem volt bunkó sem mint a másik dokim, szóval pozitívan csalódtam. :)
2014. jún. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igyekszem mihamarabb magán orvoshoz eljutni, de amíg nincs fizetésem (a páromnak sincs jelenleg), addig várnom kell.
2014. jún. 2. 09:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem értem. Fél éve fáj a csiklod amikor a párod nyal, de te tudod izgatni. Ezen én nem tudok elmenni. Kérem pontositsd mi fáj,hol fáj, mikor fáj, mitöl áj? (Ha akarod priviben.)
2014. jún. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!