Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti gondoltok néha spontán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sándorjános kérdése:

Ti gondoltok néha spontán ilyen különös, perverz dolgokra?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem, hogy "kikötözve jaj, de felcsinálnám", vagy sárban huncutkodni, mint a disznók, hanem ilyen valótlan, szürreális dolgokra. Pl. egy élő, piros kamrában vagytok, ott csináltok, szinte egyesöltök, vagy amikor a kezetek hozzáér, akkor mintha levelek hullanának, ilyen szín és érzettársításos dolgokat pl. mintha egy kék szín jelenne meg, ahogyan megnyugodtok, ilyesmi. Vagy mennyei fényt társítani egy élvező nő arcához gondolatban, mint ennek a szobornak a magasztossága [link]

Vagy kedvenc hasonlatom a The Wall c. filmből ilyen asszociálásra: https://www.youtube.com/watch?v=CS_FCbQ-okM

[link]


Esetleg csak én kezdem a skizofrénia jeleit mutatni?



2014. jún. 2. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez érdekes sok mindent hallottam már ,de ezt nem tudom megfejteni ,hogy a színek, árnyalatok miképpen befolyásolják a vágyaid., nálam a perverzió másként jelentkezik. Sima bdsm.
2014. jún. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
(19F) Lehet csak azért van, mert még sose volt kapcsolatom és kezd az agyamra menni. Mindenesetre ennek is megvan a művészi értéke (nem véletlen, hogy a fenti képekből Salvador Dalit is idéztem), kapcsolatba hozható a tudatalattival, lehet ilyen Freudi lefojtás eredménye.
2014. jún. 2. 10:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem skizofrénia, szerintem egyszerűen csak kicsit túlmisztifikálod a dolgot. Ez nyilván amiatt is van, mert nem volt benne eddig részed. Egyébként a szex nagyon ritkán ilyen, sokan talán sosem tapasztalják meg így, hiszen alapvetően egy teljesen hétköznapi dologról beszélünk. Majd te is meglátod :)
2014. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 egybaba ***** válasza:
Vannak lányok akik szeretik az ilyet. Nem lehetetlen álom. Szerinem elég könnyen találsz álmodozó társat hozzá, és a mai LED technológiával 1-2 havi fizetésből olyan csodavilágítást csinálhatsz a szobádba amiylet más elképzelni se tud . Távirányítós RGB LED kütyük . Lehet bármi - valósitsd meg az álmaid - ne hallgass azokra akik lebeszélnek róla - sok sikert !
2014. jún. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egybaba, hogy te mekkora egy anyátlan troll vagy!

1. Nem a színekre gerjedek, hanem szürreális dolgokat fantáziálok, valamilyen formai, színbeli hatást, gyakran tárgyszerűen, pl. a leveles hasonlat.

2. Ha perverz is vagyok ÉS???? Legalább megkérdeztem, hogy mi a helyzet = Érdekel a lelki állapotom. Ha nem érdekelne és esetleg rossz irányba engedném elburjánzani fantáziámat lehet bűnt követnék el, az biztosan jó lenne... sz@rházi.

3. Én komolyan vettem a kérdést, miért nem lehet a válaszokat is úgy? Azt hiszed vicces vagy mi? Kitalálom, hogy 12 éves semmirekellő vagy, de van, még rosszabb, ha 25-30 vagy, mert akkor azt kell közöljem veled, hogy egy 12 évessel egyenlő intelligenciát feltételez a válaszod.

2014. jún. 3. 07:10
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat az előbbi felindulásomért, félreértelmeztem a szándékot, én a szexről magáról fantáziálok, nem arról a hatáskörről, ami közben megteremtendő, nem diszkófényekben szeretném csinálni, hanem adott pillanatot más pillanatokhoz hasonlítom képzeletben, ez nem a valóságban játszódik le, hanem a fejemben és érdekelt, hogy mások is asszociálnak-e oda nem feltétlen illő dolgokra, ha fantáziálnak. A gondolataimat nem kívánom megvalósítani, csak fura hogy ez így működik bennem.
2014. jún. 3. 07:18
 7/7 anonim válasza:

Csak le kéne pattanni az LSD-ről és elmúlnának a dolgok! ;) Azt vágod haver, hogy ebben benne is lehet ragadni?

98/F

2014. jún. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!