Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » El se tudom képzelni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El se tudom képzelni, hogy nálam fiatalabbal jöjjek össze, és ez kicsit aggaszt. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok Németországban élek félprofi sportoló vagyok, ebből adódóan elég sokan ismernek itt és sok 16-20 éves lány nyomul is de el se tudom képzelni, hogy bármit is csináljak velük... Igazából csak olyan 25-40 éves nők érdekelnek, de ők pedig nem vesznek komolyan...

2014. jún. 2. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, majd öregszel, akkor aztán bármelyiket választhatod. Koncentrálj a sportkarrieredre.
2014. jún. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megértelek.

Sajnos, nincs más lehetőséged, meg kell próbálnod elképzelni, használni a képzelőerődet, hogy egy hozzád illó, fiatal lánnyal kezdj kapcsolatba. Hidd el, a legtöbben így találunk párt magunknak.

2014. jún. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tanulj hódítani az öreg rókáktól. A párom is egy időben rá volt kattanva a milfekre, azt mondta, nem sokkal nehezebb felszedni egy harmincas csajt, mint egy húszévest. Csak taktikázni nem érdemes, azon úgyis átlátnak.
2014. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem speciel nem érdekel a kor.
2014. jún. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kor csak akkor lényeges szempont, ha egy élere tervezel. Olyankor jobb, ha 5-8 évvel fiatalabb a csaj, mert a középkorúsághoz közeledve ez a felállás a leg kifizetődőbb. 55 éves pasi még igencsak megkívánja a magáét, és a 47-50 éves feleséget is rá lehet még beszélni heti egy menetre.
2014. jún. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!