Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nők és a férfiak tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők és a férfiak tényleg máskor vannak a csúcson? A nők inkább 18-28 éves korukban, a férfiak inkább 25-35 éves korukban, nem?

Figyelt kérdés

Csúcson lenni = Ebben a korban néznek ki önmagukhoz képest egész életükben a legjobban. Ebben a korban a vonzóak a leginkább a másik nem nekik is leginkább tetsző részénél. Ekkor a legkönnyebb a másik nemből a legjobb minőségű társat megtalálni.

Szerintetek?


2014. jún. 3. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:

kb így látom én is.

Nők 18-30

FérfiaK 25-40

2014. jún. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez is csak általánosítás. Én most vagyok a csúcson legalábbis ami a szexualitást illeti, testileg remek formában és a mostani "tudásommal" vagyok képes megadni mindent a partneremnek amit a szexben igényel. Mostanra váltam teljesen nyitottá, elfogadóvá, bevállalóssá, ami 10 évvel ezelőtt igencsak nem volt elmondható rólam. De számtalan barátnőm van így ugyanebben a korban amiben én, úgyhogy ez személyenként változik...... :) 37/N
2014. jún. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2 es, szerintem most a külsőről volt szó. Fejben, érettségben, tapasztaltban nyílván jóval magasabb ez a kor. Az kb 40-50 körül lehet.

Külsőre tuti nem 37 évesen voltál a legszebb. Szerintem.

2014. jún. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2:

Értem miket mondasz, de én most nem a belsővel foglalkoztam. Nem arra irányult a kérdés sem, hogy valaki melyik korban élvezi legjobban a szexet, melyik korban bevállalósabb, stb.


Ha így kérdezhetném, így kérdeznélek:

-Szerinted most nézel ki jobban külsőre 37, vagy pedig 27 évesen néztél?

-Most próbálkozik nálad romantikus irányú ismerkedéssel több férfi, vagy a 20-as éveidben?

-Most néz meg több férfi magának az utcán, vagy a 20-as éveidben járva tették?

-És ha nagyon őszinte akarsz lenni magadhoz, akkor most tudnál jobb férfit fogni (pusztán materialista vonalon: jobb kinézetűt, jobb státuszút, egzisztenciájút), ha kellene vagy a 20-as éveidben tudtál volna?

2014. jún. 3. 12:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Nőknél 30-40, férfiaknál 40-50 éves kor között.
2014. jún. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nos, akkor nagyon őszinte leszek.

Hála a Jóistennek, a természetnek és a genetikának én azon kevés szerencsés Nők közé tartozom, akikkel nagyon kegyesen bánt a sors ami a külsőt illeti.

Ennyi idősen is kb.ugyanúgy nézek ki mint 15 évvel ezelőtt, ezért mondják hogy annyit minimum le is tagadhatnék, a testem semmit nem változott, ugyanolyan feszes, hiába szültem már 2 gyereket, semmi nem látszik, el se hiszik rólam.

Sőt.....most sokkal több férfi és mivel a koromat nem tudják megtippelni, így fiatal pasi próbálkozik be, nem egyszer az utcán leszólítva. De volt rá példa, hogy Nő akart tőlem szexuális jellegű kapcsolatot. 15 évvel ezelőtt ilyenek nem fordultak elő velem. Ennyit tudok mondani...... :)

2-es voltam :)

2014. jún. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Költőnő? ***** válasza:
33 vagyok, soha ilyen jól még nem éreztem magam a bőrömben, soha ilyen egészségesen nem éltem még, soha ekkora lelki harmóniám nem volt még és 25-nél nem is szoktak nagyon többnek nézni. Nem tudom, ezek miatt v másért, de lényegtelen is sztem. Nekem ez a válaszom :)
2014. jún. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!