Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha a barátnőd bármit bevállaln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőd bármit bevállalna, megtenné amit mondasz, mit tennél vele?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük a párommal hogy cserélünk egy napot. Ez azt jelenti, hogy egy napig kvázi a rabszolgám lesz, bármit megtehetek vele, illetve fordítva, egy másik nap ő is bármit kérhet tőlem. Egy kikötés van, nem lehet anyagi jellegű a kérés, tehát azt nem kérheti, hogy vegyek meg neki valamit. Viszont úgy kell öltözködnie, ahogy mondom, azt kell csinálnia amit mondok, és el kell tűrni mindent. Persze nem fogom kérni, hogy menjen ki meztelenül az utcára, de például vécére csak az engedélyemmel mehet majd. Vannak már ötleteim, de hátha nektek jobbak vannak.

Ti mit tennétek a párotokkal, milyen feladatot adnátok neki, mit kérnétek tőle?



2014. jún. 3. 13:55
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó ötlet.

Én is játszanék vele. Bár én inkább domináns vagyok, ő meg inkább sub, ezért fordított helyzetben nem tudnánk mit kezdeni egymással.

2014. jún. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
0%
Ti normálisak vagytok? Nyakörvben bugyi nélkül menjen el a boltba, pisiljen gyertyaállásba, csak az engedélyemmel mehet ki wc-re, meztelenül legyen a kertben, a haverok előtt, kocsitúrán... Ember, ki az a nyomoronc nőszemély aki ezeket bevállalná? :D
2014. jún. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnél ha tudnád mennyi nő bevállalja.
2014. jún. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Ha bevállalja, akkor mért lenne ez gond.
2014. jún. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 Sándor G ***** válasza:

Én egy kis perverz análra kényszeríteném, meg többek között arra, hogy orálisan is elégitsen ki, ha már 1xr rászánom azt a 2órát, és jólesne egy kis fenekelés vékony,bőrszíjjal a részére.

A végén persze bocsánatot kérnék töle, mire azt mondaná hogy egy perverz állat vagyok, pedig csak a vágyaimat +ösztöneimet éltem ki rajta,

Aztán rendesen megdugnám, hosszasan kényeztetném, mindenütt ahol jól esik neki, mégse érje hátrány, neki is legyen végre jó.

2014. jún. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 Sándor G ***** válasza:
72%
32/35, nek sok nő bevállja az utcai meztelenkedést, és a porázt is, mellesleg nagyon jól keresenek vele, és köszönik jól megvannak, buta maradiak nélkül.
2014. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Én erényövet hordatnék vele és persze belezárnék kis meglepetéseket is :)
2014. jún. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!