Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a lányról, aki 1,5 éves komoly kapcsolat után, egy másik pasi miatt szakít az előzővel és azonnal össze is jön vele?

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Normális.
2014. jún. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bukor Peti ***** válasza:
100%
lehet, hogy már a kapcsolatuk nem volt olyan, mint régebben és ezért szakított. ilyen esetben normális dolog
2014. jún. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 WFox válasza:
Ha a másik, volt pasija előtt enyeleg az új pasijával, hát egy szemétláda. Egy szakítás után mocsok dolog hülyét csinálni a másikból, gondold magad a helyébe.
2014. jún. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a kapcsolat lapos volt, unalmas, megesik, hogy az egyik fél átszeret valaki másba. Rengeteg kapcsolattal megtörténne ugyanez, ha a ,,hullámvölgy" alatt az egyik félt megkörnyékezné valaki, aki mindenféle szempontból bejövős. Persze a másik félnek ez nem eshet jól, de egy fiatal vágyik az igazi szerelemérzésre, és ha azt mástól kapja meg, lépni kell. Nem szabad lecövekelni egy nyugdíjas kapcsolatnál.
2014. jún. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is így volt, csak 1 év után, már éreztem hogy nagyon nem oké és többször szakítani szerettem volna de mindig lebeszélt, mellette meg kb lese szart heti pár órát tudtunk csak beszélni és ennyi, az oké hogy dolgozott (akkor kezdett el) nem is zavart de utána rögtön ment edzésre meg haverokhoz iszogatni, aztán meg nyavajgott hogy majd több időt szentel rám, én próbálkoztam, hívtam el magamhoz, ajánlottam hogy én megyek, de neem mert vagy pont meccse volt vagy a haverjainak valami bulija...lényeg hogy közben megismertem a mostani barátomat és neki sikerült "energiát" adnia és végűl szakítottam, persze kiderült hogy miatta szal még pár hónapig zaklatott utána...de úgyérzem ez nem az én hibám volt én probáltam megoldani de ő szart rá aztán én voltam a hibás, a mostani párommal azóta is együtt vagyunk :)
2014. jún. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na, nálunk ilyen nem volt. A hanyagolás csakis a suli miatt történt, ha történt, viszont ha együtt voltunk, akkor nem igazán voltak programok.


Viszont te nagyon jó fej lány lehetsz, mert törekedtél a megoldásra. Ez korrekt. Csak ugye nem volt senki aki elcsavarja a fejed, mert ha lett volna, lehet, hogy leléptél volna vele.

2014. jún. 11. 19:36




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!