Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan érhetem el egy pasinál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetem el egy pasinál hogy többet akarjon szexen kívül? Pls NORMÁLIS válasokat, nagyon fontos

Figyelt kérdés
azt tudom hogy külsőre nagyon tetszek neki
2014. jún. 23. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne ess túlzásba. ....és a helyesírás...
2014. jún. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 valaki63 válasza:
erd el hogy a belsod is erdekelje..legyel kicsit titokzatos, ne add konnyen magad..de ha ugy van csinalhatsz akarmit akkor sem fogsz neki tetszeni belsoleg..:/
2014. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát mutasd meg neki azt az oldalad, amelyikre nem csak úgy tekintene hogy csak a szexet akarja.
2014. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nagyon sokan gondolják, hogy lehet ezen változtatni. Szerintem nem lehet :( Aki ilyen, az ilyen. És nem feltétlenül jó, ha próbálkozol vele...
2014. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy mennyire biztos, hogy csak arra kellenél neki. Ha az, akkor valószínűleg nem fogod tudni megváltoztatni, bár pici esély még van rá... persze megpróbálkozhatsz azzal, mint ahogy akkor is, ha nem tudod, hányadán álltok, hogy nem fekszel le vele azonnal, nem válaszolsz rögtön a mailjeire, te ajánlasz programokat (pl. megbeszélne vmi találkát, erre te: nekem az a nap nem jó... nem lenne jobb egy teázás pénteken inkább?)... ha idegesíti, rosszul reagál rá, erőltetné a dugást, akkor felejtsd el. Amúgy meg ne játszd meg túlzottan magadat, és beszélj vele sokféle témáról.
2014. jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél hisztis pitsa.
2014. jún. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
régebben láttam hogy többet akarna csak akkor nekem nem kellett hisztiztem neki elég sokat de most már szeretem
2014. jún. 23. 21:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkó már el van .aszva a dolog. Ne legyél naiv.
2014. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!