Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Olyan létezhet, hogy valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezhet, hogy valakinek olyan minőségű spermája van, hogy ha a lány fogamzásgátlót szed akkor is teherbe esik?

Figyelt kérdés
És ez több lánnyal is előfordult a fiúnak. Van ilyen?
2014. jún. 23. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kamu,

inkább nem szedték rendesen a gyógyszert, valamint van kockázata is. De azt nem tudom elképzelni, hogy egy embernél fordulna elő többször, mivel nem a férfi, hanem a nő hormonháztartásába avatkozik be

2014. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez aranyos kérdés... :D
2014. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha csak nem te vagy Chuck Norris, nem valószínű...
2014. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hááát, még azt, hogy az óvszeren átrágnák magukat azok a szuperspermiumok, azt el tudnám képzelni, de ezt ...?
2014. jún. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló tudtommal a beágyazódást akadályozza meg.
2014. jún. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez nem a sperma minőségétől függ. azok a lányok valószínűleg hazudtak a fiúnak a tabletta (rendes, szakszerű) szedéséről. ezért kell minden kalandnál gumit használni. azaz, ezért is.

a fogamzásgátló amennyire én tudom, a peteérést állítja le teljesen, ergo nincs minek megtermékenyülnie. de nem járok orvosira, nem tudom, hogy mennyire pontosak az ismeretem. :) viszont tablettát azt szedek már évek óta folyamatosan, volt már időközben párcsere is néhányszor, és nem, egyszer nem merült fel a terhesség gyanúja. hogy azért-e, mert rendesen szedem, vagy mert nem találkoztam "szuperspermával", azt már nem tudom :)

2014. jún. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy talán függ a gyógyszer fajtájától is, pl. a Pharmatex sz*rt se ér.
2014. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gondolom a tablettara gondolsz.

Nagyon kicsi az eselye a teherbeesesnek, de teny, hogy egyes nok megis fogamzokepesek maradnak a tabletta szedese mellett, ezt akar hasmenes, hanyas, antibiotikum szedese is befolyasolhatja.


A spermad nem szupersperma, mivel a tabletta a peteerest befolyasolja, es nem spermicid hatasu, elnezest a lelombozo valaszert, es mivel ez tobb lannyal is elofordult en inkabb arra tippelnek, hogy egyaltalan nem, vagy csak rosszul szedtek a tablettat a lanyok...

2014. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!