Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lehetett az a ragadós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetett az a ragadós dolog a vaginájánál?

Figyelt kérdés

Két napja lefeküdtem a barátnőmmel. Természetesen védekeztem, óvszert húztam fel. Mikor a vaginájához erintettem a péniszem nem nagyon akart bemenni ezért megpróbáltam újra de akkor észre vvettem hogy a makkomnál az óvszeren ilyen ragadós dolog volt ami kb ki is nyúlt ilyen 10 centire. Nos a kérdésem az lenne hogy az a barátnőm nedve volt ami hozzáragadt az óvszerhez és ezért volt olyan ragadós vagy mi volt ? óvszer nem volt elszakadva azt megnéztem előváladék sem lehetett az mert azért figyeltem rá.


A témában neeem vagyok sajnos még gyakorlott, de próbálok maximálisan oda figyelni a dolgokra.

Szerintetek ?



2014. jún. 23. 22:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Lehet ragasztóval maszturbált..
2014. jún. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ektoplazma volt.
2014. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Istvan159 ***** válasza:
ragasztó :)
2014. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Rékcsi ***** válasza:
100%
Az csak a nedv volt, nyugi :)
2014. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Igen, a barátnőd nedve volt. Ha az óvszer nem volt kiszakadva, nincs miért izgulnod.
2014. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
szerintem az a falracsapós takonyjáték kisgyerekkorodból
2014. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Igen, a barátnőd nedve volt. Ha az óvszer nem volt kiszakadva, nincs miért izgulnod.
2014. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha ilyen nyúlós, színtelen, tojásfehérje állagú, akkor az a természetes méhnyakváladék, aminek peteéréskor ilyen az állaga.
2014. jún. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen olyan volt köszönöm a válaszokat :D
2014. jún. 23. 22:44
 10/16 anonim ***** válasza:

Veronika tökéletesen leírta, pont ezt írtam volna én is.


Hívják termékenységi váladéknak is. Az a szerepe, hogy segítse a spermiumok életbenmaradását a savas pH-jú hüvelyben, ami számukra nem túl barátságos közeg, és azt, hogy minél előbb átjussanak a méhnyakon keresztül.


Amikor ilyet tapasztaltok, a ciklus során akkor van a legnagyobb esély a fogamzásra.

2014. jún. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!