Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a pasimmal le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabica:) kérdése:

Mit tegyek ha a pasimmal le akarok feküdni, viszont néha kicsit megijedek?

Figyelt kérdés
A párommal lassan 4 hónaposok leszünk...ő az első pasim és már volt egy két intim dolog, és már nagyon szeretnénk lefeküdni egymással, csak messze lakunk és nem tudunk gyakran találkozni :(...az a legnagyobb gond, h minden vágyam h végre megtegyük, viszont néha megijedek és másképp nézem a dolgokat :( miért van ez? mit tehetnék ellen? SEGÍTSETEK!!!

2014. jún. 23. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még nem 100%, hogy készen állsz. Még egy-két petting beleférne előtte szerintem.
2014. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4 hónaposan én se dugnék...
2014. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kedves akárki..nem tudom hány éves lehetsz de szerintem a sex és a dugás között elég sok a különbség :)
2014. jún. 23. 23:06
 4/5 anonim válasza:
próbálj meg ne félni vagy várj egy kicsit
2014. jún. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
pont az h próbálok nem félni, de lényegében csak a fájdalomtól félek...ezen kívül bármikor megtenném ha tehetném
2014. jún. 23. 23:14




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!