Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem ment a kutyapóz. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ment a kutyapóz. Mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés

Este a barátommal lefeküdtünk, és mivel elfáradt, nekem meg fájt a lábam, kutyában szerette volna csinálni. De így még sose próbáltuk. A gond, hogy nem sikerült. Nem tudta betenni, szerintem túl alacsonyan voltam neki. Mit kellene és hogyan csinálni? Filmeken annyira egyszerűnek tűnik :( Miért nem tudta betenni? Lehet mondjuk csak a tapasztalatlansága az ok, nálam fiatalabb, és én vagyok az első neki (mint ő is nekem, még csak meglovagolni is félek még:/ )


19/L



2014. jún. 23. 23:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
feljebb meg lejjebb is tudod tolni a feneked. amúgy hány éves a pasid?
2014. jún. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mert kicsi?

Egyébként told fel a fenekedet a mellkasod meg a kezed legyen az ágyon esetleg a kezed alatt 1 nagy párna.. ne csinálj hatalmas terpeszt, csak emeld feljebb a feneked, aztán kialakul lassú mozgással a megfelelő beállás

2014. jún. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

gyakoroljátok amikor nem vagytok fáradtak

nem voltál alacsony ,de ha jobban terpesztene akkor lejeb lenne a farka is

2014. jún. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
esetleg próbáljátok meg az, hogy a pasid térdel, hátradől a testével, te meg ráülsz a farkára, és úgy együtt menjetek át kutyába
2014. jún. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát a barátom 15 éves.

Nem kicsi, átlag bőőőven a mérete, még picit több is annál (17cm).

2014. jún. 23. 23:31
 6/14 anonim ***** válasza:
húha... az kemény... 19 évesen 15 éves a pasid? a szülei nem találtak még meg?:D
2014. jún. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jó lehet a pasidnak bár csak nekem is összejönne egy idősebb csajjal:(
2014. jún. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%
hagyjátok abba azt az istenverte k szexet bm olyanok vagytok mint az állatok, semmi több... hányingerem van
2014. jún. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ne is lovagold meg, mert nyeríteni fog
2014. jún. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
a pokolban fogtok nyüszítve elégni, akkor majd lovagolhattok a kínok kínján ostoba emberek, :DDDDD
2014. jún. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!