Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az szerintetek már legális,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az szerintetek már legális, ha uncsitesóm lányát megakarom farkalni?

Figyelt kérdés
Azért ez már elég távoli rokoni ág szerintem, baromira szexi a lány, tömném éljjel-nappal. :)
2014. jún. 24. 00:39
1 2
 1/13 anonim válasza:
Hány éves?
2014. jún. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Azért egy rokon, akármilyen távoli. És szerintem ő se menne bele, ha van esze.
2014. jún. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincs abban semmi.
2014. jún. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Addig, hogy "akarod" oké. Ha meg is teszed valszeg az após bitófára helyez... a csaj meg kötve hiszem hogy belemenne. Sajnos marad a Marcsi.
2014. jún. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesódat is megfarkalhatod, ha hagyja. Magyarországon legális.
2014. jún. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
16 éves, de iszonyat szexi!:) Amúgy régen mikor kisebb volt mindig örült, amikor náluk voltam és folyton hívott a szobájába, sőt egyszer rámarkolt a térdemre ott a farkamnál és egy perverz mosolyt is mutatott. Sajnos akkor még féltem lépni, mert nem volt 14 éves, de már akkor is formás volt, koránál mindig is fejlettebb!
2014. jún. 24. 00:49
 7/13 Dennis Moore ***** válasza:

Csak elsőfokú rokonok közötti szex számít a BTK szerint bűncselekménynek (abból is csak az egyenesági felmenővel, lemenővel történő, a testvérek közötti csak szabálysértés).

Harmadfokú rokonnal (mint pl. az unokatestvér) házasodni is lehet a hatályos törvények szerint.

2014. jún. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jó az.

Szerintem tok izgalmas lehet.

2014. jún. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ahogy Dennis Moore írta, jogilag akár az unokatestvéreddel is lefeküdhetsz, vagy feleségül veheted.
2014. jún. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"sőt egyszer rámarkolt a térdemre ott a farkamnál"


Most vagy Lakatos Winetout tisztelhetjük benned, vagy nagyon rosszul vagy összerakva xD

2014. jún. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!