Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elérni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni hogy hüvelyi orgazmusom is legyen! Lehet hogy van valami bajom? :-\

Figyelt kérdés
Csikló orgazmusom mindig van! Akár a párom csinálja akár én magamnak! De hüvelyi orgazmusom még merem állitani sosem volt! Mi baj lehet?
2014. jún. 24. 01:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ellazulni, más pózokat kipróbálni. Lehet az is baj, ha a barátod korán elmegy.
2014. jún. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is akarom tudni!
2014. jún. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Probálok laza lenni és nem stresszelni! 7 éve vagyunk már együtt de kezd zavarni a dolog hogy hüvelybe nem jutok el a csucsra! Elég a csikló orgazmus is mert élvezem , de ha lehet több is akkor át akarom élni!!! :'(
2014. jún. 24. 01:10
 4/13 anonim ***** válasza:
24%

Próbáld megy, h miután ő elment, ujjazzon téged te meg egyidőben izgasd a csiklódat. A cicijeiddel is foglalkozhat közben. Az orgazmus garantált:)


P.S.: faroktól sajna én se tudom h kell elmenni :(

2014. jún. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lehet az idő sem túl hosszú..... De ha ugy van és birja akkor sem sikerül! De ezt a dolgot ki probáljuk majd ^_^ Köszönöm a tanácsot! :-)
2014. jún. 24. 01:24
 6/13 anonim ***** válasza:
Baratnomnek csak akkor van huvelyi orgazmusa, ha a hasan fekszik en meg hatulrol. Nem dolok be, pont meroleges vagyok ra. Mintha en lovagolnek. Akkor jol megtudom markolni a feneket es magam fele huzom. Igy altalaba elmegy. Sot sokszor a popsijat is ujjazom, van, hogy az segit.
2014. jún. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mennyit olvastatok utána erről? Most már fáradt vagyok, de ha akarsz pár tanácsot majd írj rám.
2014. jún. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem olyan egyszerű ezt elérni minden nőnek. Sajnos a partner jó mérete és megbízható keménysége is kevés hozzá még jó technika esetén is. A nőknek változik az érzékenységük az évek alatt, jobban tudják hol jobb neki, mit akarnak. Nem ritka hogy 30 év felett köszönt be először az igazi hüvelyi orgazmus.
2014. jún. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha a farka nem úgy görbül, hogy eléggé erősen izgassa a gpontod, akkor nem is fog összejönni. testhelyzettel tudtok rajta javítani, illetve próbáljátok ki az ujjazást. ha nem sikerül, akkor meg örülj a csiklós orgazmusaidnak, az se rossz :-)
2014. jún. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én már találkoztam olyan nővel akinek előtte nem volt ,velem meg elsőre és utána is szinte mindig. Ahogy többen is írták, nem mindegy a póz, ahogy jelen esetben a méret sem egészen. Próbálkozzatok sokféleképpen. Kombinálva csikló, popsiizgatással stb. Viszont azért a srác részéről is kell egy kis tudás, ha hüvelyi orgazmus a cél akkor nem elég maszatolni kicsit, meg kell dolgozni rendesen. Vérmérséklettől függő, ki hogyan szereti, nem is a sebességre gondolok, hanem az intenzív érzésekre, amiket a pasinak is bírni kell állóképességgel. Próbálkozzatok, beszéljetek róla, változatosan, játékosan, stb
2014. jún. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!