Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok! Ez miért lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel most csiszolódunk össze szexuális téren.

Neki már másodjára sikerült az orgazmus, de nekem mindössze 10. alkalomra.

Ti elhagynátok a barátotokat ezért?



2014. jún. 27. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:

általában úgy szokott lenni hogy a csaj nem élvez el...

csináljátok tovább azt majd jó lesz

2014. jún. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ember normális vagy ?! :O

Miért kéne emiatt elhagyni valakit ???

Természetes dolog hogy nem élvez el valaki. Az igaz hogy szar dolog, de normális.

Több oka is lehet annak hogy nem tudsz elmenni. PL : Nem vagy kiéhezve, nem jól csinálod, pózt kéne váltanotok, félsz az elélvezéstől (ilyen pszichés dolgok), mindenképpen AKAROD hogy megtörténjen és pont emiatt nem fog, nem szereted a barátnődet annyira...

Sok dolog miatt lehet de ezek a leggyakoribbak.

Én emiatt biztos hogy nem hagynám el a barátnőmet az 100% !

2014. jún. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En szinte sosem hagyom a partneremet ott anelkul hogy elelvezne. Szerintem ez alapveto dolog, a szexben nem onzonek kell lenni, ott adsz, kenyeztetsz, es elvezed azt.
2014. jún. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, a 3-asnak igaza van :)
2014. jún. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!