Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex alatt mindig elmegy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex alatt mindig elmegy a kedvem az egésztől, lankadok. Előtte mindig be vagyok indulva stb. De utána meg ennyi. Ezért már nagyon régóta nem is szexelek. Mi lehet a probléma? 27 férfi

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekm is egyszer kétszer már volt ilyen. Fáradt voltam, és nem volt energiám végig csinálni. Nálad nem tudom mi lehet, ezt neked kellene tudni. Mi honnan tudhatnánk?
2014. jún. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
LEhet hogy meleg vagy?
2014. jún. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Meleg lesz majd a jövő héten +32C, én tuti nem vagyok.
2014. jún. 27. 10:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én is vagyok így ezzel sokszor. Nem tudom az okát, de nagyon zavar engem is. Eleinte még ment hogy bizonyos itt nem részletezendő dolgokra gondoltam szex közben, de most már nem működik úgy sem, pedig szuper csajom van.
2014. jún. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!