Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Leszbi leszek attól, hogy ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi leszek attól, hogy ezt álmodtam?

Figyelt kérdés

Most nem tudom, mi van, irtózom ettől, nem is értem, hogy álmodhattam ezt. 20 éves vagyok, világéletemben a pasikat szerettem, most is. Miért álmodtam mégis ezt???

Azt mondtam a barátnőmnek, hogy még nem szexeltem, meg csókolóztam, erre ő kijelentette, hogy rajta kell először gyakorolnom. Elvitt egy sötét szobába, ahol csomót csókolóztunk és én nagyon élveztem. Aztán valahogy kikötözött úgy, hogy a lábam szét volt teljesen nyitva és agy Níveás dezodorral (??), amire ráhúzott egy óvszert elkezdett nagyon erősen dugni és mivel nekem szűk nagyon a puncim, nagyon fájt, de őt nem érdekelte, csak amilyen mélyen tudta, belém nyomta, a végén meg már nekem is tetszett a dolog.

Most mi a franc van velem???? Ébren visszagondolva undorító, de akkor miért álmodtam ez?


2014. jún. 27. 11:03
 1/8 anonim válasza:
Nem leszel az.
2014. jún. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet benned hajlam de egy ilyen álom még nem garancia. Esetleg ha ilyen vagy hasonló helyzetbe kerülnél és élveznéd akkor is, akkor már lehetsz.
2014. jún. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de ez undorító! sosem nyúlnék Úgy egy lányhoz, rosszul lennék, ha kellene! de álmomban meg élveztem. nem is bírok reggelizni annyira undorító
2014. jún. 27. 11:05
 4/8 anonim válasza:
Egy álom mindig más... Ott olyan dolgok is törtéének ami a volóságban nem.
2014. jún. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de úgy szégyellem magam
2014. jún. 27. 11:08
 6/8 anonim válasza:
Emiatt nem kell mivel nem te irányito az almaidat.
2014. jún. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te csont hetero vagy. Még az álmod sem leszbikus, felesleges görcsölnöd. A barátnőd totál férfi szerepben volt. Ha azt álmodtad volna, hogy nyalod a barátnődet és ez felizgatott, akkor kezdhetnél pánikolni, de ez így csak egy kis baki volt az agyad részéről, egyszerre kavarogtak benned emlékek a barátnődről és a szexuális vágyaid, és ezt hozta össze a "gép".
2014. jún. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

remélem is, hogy heteró vagyok, én is úgy gondolom, csak kicsit megijedtem, hogy ez mi a jó élet?

Lehet, az a baj, hogy jelenleg nincs egy srác sem, aki csak egy kicsit is tetszene- akár plátóian is és ez hiányzik...

2014. jún. 27. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!