Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy itt senkine...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy itt senkinek sem tetszik a szilikon mell, fúj, de ha egy pasi kezébe kerül el sem akarja engedni? :D

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 12:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a fiúknak az jut róla eszébe, hogy szép mellű nők hatalmas szilikon lufikat csináltatnak. Pedig általában nagyon kis mellű nők csináltatnak a testükkel arányos méretű melleket.

Én is fogok majd, 75/A-s melleim vannak...

L/19

2014. jún. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Élőben sem kell a szilikon mell, bocs túl következetes vagyok:D
2014. jún. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
sok pasinak tényleg nem jön be élöben sem. van 2 batrátnöm akinek van és nem oriás felfujt mell csak normál méretű és mindkettö találkozott már olyan pasinál akinek nem jött be idegenkedett töle. Persze ez megint nem minden pasira vonatkozik, van ilyen is olyan is. Abból soha semmilyen témában ne indulj ki hogy itt ki mit mond. elég szűk kör az állandó válaszolók köre és sok ugy válaszol hogy foggalma nincs a témáról vagy soha nem is találkozott vele.
2014. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

A másik dolog pedig, hogy ha valaki azt írja, hogy kiscicis barátnő sosem kellene neki, akkor lefújjolják, de ha valaki azt mondja, hogy szilikonos nem kellene neki, az teljesen elfogadott.

De mindenki úgy tartja, hogy egy nőt nem a melle alapján kell megítélni.

2014. jún. 27. 12:20
 5/20 anonim ***** válasza:

Nekem is pici ciciim vannak, tavaly meg kisebb volt, azota a fogamzasgatlo miatt nott azert. Meg szep kis kerek, picit meg nohetne es en mar boldog lennek, oldal szep vonala van, de kozepen lehetne nagyobb a fekoltazs miatt.


Mindegy is tavaly megemlitettem az akkor uj baratomnak, aki mellekesen volt testepito, tehat elegge ad a kulsore, hogy gondolkodom a mellnagyobbitason, hat olyan kepet vagott, hogy egybol ugy voltam vele jobb ha ezt inkabb nem csinalom meg. mondtam neki h de olyan kicsi, mire o ravagta hogy de legalabb szep formas... de ugy dontottem nem csinalom meg, eddig azok a pasik akik nekem tetszettek egyiknek se jott be a szilikonmell.


Amugy szerintem is felesleges, hacsak nem vagy teljesen lapos, akkor egy CSEPPALAKU ARANYOS, nem Kelemes Annas lokharito szep lehet. Az a no szornyu szegeny, mintha beepitett legparnai lennenek es allergias reakcioja lenne a szajaban egy darazstol. Szornyu mit csinalt magaval...

2014. jún. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%

Jaj hagyjad már ezt az álszent bandát.

Ez tipikusan az, h már saját magukat hazudtolják meg mert már annyit hazudik, h nem tudja összehozni az előzőekkel.

7 éve vagyok az oldalon, rendszeresen látom a kajli szövegeket, itt senkinek nem jön be a nagy mell, a kerek fenék.

Ahogy a nők is állítják ezerrel, h nekik nem kellenek a jóképű, izmos, sikeres, nagyfarkú férfiak.

Sőt, kizáró ok.

Nem tudom már mi ennek a viselkedésnek a neve, de a lényege az olcsó népszerűség.

Majd utána nézek már, mert idegesít, h soha nem tudom ezt a fogalmat.

2014. jún. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

# 5


Nekem is azt mondta apárom, hogy ne csináltassam meg, mert szép a cicim. 70C-m volt, most nagyobb és utólag úgy látja, hogy mégis jobban tetszik neki így.

2014. jún. 27. 12:31
 8/20 anonim ***** válasza:
Képmutatásnak hívják
2014. jún. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

Tesómnak szilikon melle van és már többször is járt úgy, hogy valaki ezért nem jött vele össze, mert nem tetszett neki. A mostani pasija sem rajong érte, de elfogadja, mert Őt szereti, nem a mellét.

Őszintén nekem van, akin tetszik, de volt olyan, akin egyáltalán nem. Ha választani kellene akkor inkább egy természetest választanám.

22/F

2014. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nyugi, tapogatva sem tetszik. Honnan veszed azt a baromságot, hogy el sem akarja engedni?

De csináljátok ti is vibrátorral igazi pénisz helyett.

2014. jún. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!