Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tennetek ha egy alakuló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek ha egy alakuló kapcsolat közepette megkérdezne a lány, hogy te kivános öt szexre?

Figyelt kérdés

Masfel honapja randizgatok egy lannyal, es soha nem beszeltunk a kozyunk levo kapcsolatrol, hogy mi tortenik. A mai nap chaten, aztmondta nekem, hogy valaki megkerdezte tole, hogy akar e szexelni vele? Sejtettem, hogy ki volt az es mondtam is neki, hogy hat en ilyen soha sem kerdeznek meg ha szeretnem se.. Ez csak lealacsonyit kur"va szintre. Ezutan ramkerdezett, hogy miert te szeretned?

Igen nem valasz ele alitott.. Mit mondhattam volna? Ha nemet mondok akkor ugy gondolom vege mindnnek. Igy hat elhulyeskedtem, hogy nah ez aztan a kerdes, de vegul is miert ne.. Ezt irtam hirtelen. Majd elkezdtem magyarazkodni, hogy hiszen nem vagyok meleg meg akkor se, ha masfel honap alatt nem probaltalak megcsokolni de.. Rakerdezett, hogy mi de? Mondjaad! Es innentol kezdve eleg fura lett a beszelgetes. Szerintetek itt el lett rontva az egesz?



2014. jún. 27. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
van valakinek idegrendszere ezt végigolvasni?
2014. jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az egész nem, de ezt elbasztad:)

Valami olyamit kellett volna mondani, hogy egy szép csaj, persze, hogy lefeküdnél vele. Aztán már el lehetett volna hülyéskedni, hogy most ugorjon át stb. De te elbénáztad zavarba jöttél. Mondjuk azétr még nincs veszve a dolog talán

2014. jún. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt probaltam, hogy elhulyeskedem, hogy hat persze, hogy nem vagyok meleg .. De o egybol ramtamadt, ezek utan mar nemtudtam elterelni a temat.. Olyanokba torkollot, hogy en tobbet szeretnek e ettol a kapcsolattol, a ferfi agy mukodesetol kezdve.. Nemtom... A vegen kuldott egy kepet ahol egyutt tancoltunk .. Fogalmam sincs hova tegyem.
2014. jún. 27. 12:46
 4/10 anonim ***** válasza:
meleg vagy mint a fűtőtest télen, te puberrrrtáns! pubesz.
2014. jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Erre a kerdesre nincs jo valasz, talan az "Igen, persze, de elobb jussunk el odaig". Ha komolyabban szeretned vele, akkor nem akarod egybol megdonteni, kiveve ha o is azt akarja.


Annyira nem rontottad el, szerintem elvezte hogy zavarba tudott hozni. Kovetkezo alkalommal mar csak nevetni fogtok ezen!

2014. jún. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

legközelebb jobban fog menni, mint a kérdés feltevése:)


Nincs ezzel baj.. Van aki azt hiszi, hogy ez egy egyszerű kérdés, pedig sokan nem szeretnek róla beszélni.

2014. jún. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mi lesz most, de vegul is tudatni akartam vele valahogy, hogy igen. Mert o mindig a sexrol beszel velem, meg hulyeskedik, modjuk esik eso es monja, hogy nedves miattam, vagy rairok es aztmonja, bocsi rosz idozites eppen masztizok a kadban :d tehat nagyon kanos, es ugy vettem eszre, hogy o csak sexet akar nem kapcsolatat...
2014. jún. 28. 00:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Siman szexbol is konnyeden lehet kapcsolat. Lehet csak tul van futve szegeny csaj, nem kapott eleget mostanaban, es annyira rad indult hogy nem birja tovabb. Voltam mar hasonlo helyzetben, ilyennel nyugodtan vissza lehet elni (sot, okoztam is mar hasonlot :D)
2014. jún. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
annyira szeretnem, de ugyanakkor kokre zavarba hoz mikor ilyeneket mond.. tenyleg egyaltalan nemtudom lereagalni, csak hummogok... :D de most, hogy igy mar tudja, hogy en is szeretnem, igy lehet , hogy atalakul a kapcsolatunk egy baratsag extrakkalba.
2014. jún. 28. 07:16
 10/10 sirokireni válasza:
Egszeruen igy akar rairanyitani teged a csaj, hogy csinalj valamit, calami fizikai dolgok, kapis?
2014. jún. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!