Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek van összefüggés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van összefüggés az emberek hétköznapi viselkedése, vérmérséklete és a szexualitása között? Vagyis lehet ilyenből következtetni valamire?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert én az ágyban a heves, határozott férfiakat és nem épp a langyibangyizós, romantikus szexet kedvelem, de személyiségre inkább egy visszafogottabb, megértő, nem nagyszájú, nem "alfahím" típusú férival tudom magam egy komoly kapcsolatban elképzelni. Vajon létezik a kettő kombinációja, hogy valaki kifelé visszafogott, de az ágyban egy "állat"?

24/N


2014. jún. 28. 00:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, léteznek ilyen emberek.
2014. jún. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noydra ***** válasza:
Semmi köze a kettőnek egymáshoz, szóval megnyugodhatsz...
2014. jún. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, létezik. De a főkérdésre válaszolva: nincs.
2014. jún. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A csendesek a perverzek.
2014. jún. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Léteznek persze csak kihaló félben vannak. Át veszi a helyüket 2 véglet a nagypofájú "alfák" és a ne bánts virágok. Vidéken még biztos van 1-2.
2014. jún. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

egy jó emberismerőnél nem sok az összefüggés,mert alkalmazkodik,kiismer és érvényesíti az akaratát anélkül,hogy megfelelési kényszert tudnál benne ébreszteni,pont fordítva,ő ébreszt benned.

az alfahímkedés meg tart 26-28 éves korig,utána már csak a pénz ami izgat,nem a csoporton belüli szerepek.

2014. jún. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Türelem.
2014. jún. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
bár én is nő vagyok, de mivel embereket kérdeztél, pl. én is ilyen vagyok. világéletemben én voltam mindenhol a jó kislány, úgy is nézek ki most is (és alapvetően az is vagyok), de a szexnél azért tényleg kijön a vadállat.
2014. jún. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem ilyen a pasim, aktatáska, szemüveg igazi kis kultúrmanó, ha valakit fegyelmezni kell a cégnél a legcsúnyább kifejezése az irgum-burgum :) viszont, ha hazajön letépi a bugyimat ...
2014. jún. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én barátom is személyiségre visszafogottabb, nyugodt, konfliktuskerülő, de az ágyban átváltozik alfahímmé és keményen elintéz, amit imádok. :)
2014. jún. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!