Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aki délután válaszolt nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki délután válaszolt nekem az ididóta sráccal kapcsolatban aki érzelmi zsarolással akart rávenni az analra. (link)?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__58..

Délután megmondtam neki, hogy nem szeretném semmikép. Erre közölte, hogy egy idióta rib.anc vagyok és még erre sem vagyok jó.


szóval akik tanácsot adtak, azoknak szeretném itt is megköszönni és egy hatalmas puszit küldeni nekik virtuálisan. Sajnos nincs nővérem, sem anyukám akivel az ilyet megtudnám beszélni és nagyon jól esik, hogy vannak még rendes,értelmes és aranyos emberek. KÖSZI mégegyszer mindenkinek :)


2014. jún. 30. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de mivan?
2014. jún. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szóval, délelőtt feltettem itt egy kérdést (linkje fentebb található, nem íorm le mégegyszer). Erre írtam a folytatást, és köszönetet a válaszolóknak. ennyi :)
2014. jún. 30. 18:58
 3/6 anonim ***** válasza:
jaaa lyukpasid volt, értem
2014. jún. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen! (# 15 voltam.)


Köszönjük, hogy írtál visszajelzést a fejleményekről, rendes volt tőled, hogy megosztottad velünk.


A jelek szerint nem vesztettél semmit ezzel a pasival!!


Sok szerencsét a következő kapcsolatodhoz! :-)

2014. jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért legalább megpróbálhatnád, mielőtt visszautasítod az anált.
2014. júl. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

# 5


Nem tudom, hogy férfi vagy nő vagy, de megkérdezhetem, hogy a te véleményed szerint egy egészséges énképpel és önbecsüléssel rendelkező nő mit próbálna meg egy olyan férfival a továbbiakban, aki azt mondja neki, miután korábban többször szeretkeztek, hogy:


"Erre közölte, hogy egy idióta rib.anc vagyok és még erre sem vagyok jó."


Őszintén kíváncsi vagyok a véleményedre.

2014. júl. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!