Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nálatok létezik a szexben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok létezik a szexben "üzlet"?

Figyelt kérdés

Vagyis én megteszek valamit,ami a lányt izgatja,és nekem semmi extra,cserébe ő is megteszi nekem?

Mi fér Nektek bele?

F



2014. jún. 30. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Háát nekem szűk a seggem, szóval nem fér bele sok minden.
2014. jún. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
persze. a pasimmal sokszor üzletelek így.. egy laza cumi, és elvisz vásárolni :)
2014. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A szexnek nem erről kell szólnia, hanem kölcsönös örömszerzésről, még akkor is ha csak alkalmi parterről van szó.
2014. jún. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Számomra a szex önzetlen dolog. Én nem azért teszek meg olyasmit a páromnak, ami számomra semleges, hogy aztán ő is megtegyen valamit az én kedvemért, hanem azért, mert a legnagyobb örömöt az okozza, ha neki örömöt tudok szerezni. Szomorú, ha valahol ez ilyen üzletszerűen működik...
2014. jún. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezért volt idézőjelben az üzlet. A kölcsönösségre gondoltam,hogy ami Neked nem nagy élmény,megteszed-e a párodnak,akit viszont nagyon izgat. Vagy hol a határ,amit már nem?
2014. jún. 30. 20:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha valami nem nagy élmény nekem, azt még megteszem, ha a partneremnek meg pont az a legjobb élmény. A határ annál kezdődik, amit kifejeztetten ellenzek, mint pl. a BDSM durvább formái.
2014. jún. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálam is úgy van, mint az előző válaszolónál. Ha nekem semleges élményt nyújt, nem különösebben izgat, akkor természetesen minden gond nélkül megteszem a párom öröméért, de semmi olyasmibe nem mennék bele, ami számomra taszító. Nyilván a párom sem örülne, ha undorodó arccal tűrnék valamit, az neki sem lesz élvezetes.
2014. jún. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor ott a határ,hogy mi az,ami semleges,és mi az,ami már rossz érzés?
2014. jún. 30. 20:13
 9/11 anonim ***** válasza:

# 3 és 6 vagyok


Igen, nálam így van.

2014. jún. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pontosan, legalábbis számomra. Persze ezt is lehet támadni, hiszen ha nem teszek meg akármit a páromért, akkor már "nem is szeretem" (kaptam már ilyen reakciókat itt hasonló jellegű kérdésnél). Nyilván a párkapcsolatban gyakran kell kompromisszumokat kötni, és előfordul, hogy olyasmit kell tűrni vagy elfogadni, esetleg csinálni, ami nekünk kifejezetten rossz érzés. A szex azonban szerintem olyasmi, amiben nem szabad ilyen helyzeteket bevállalni. A kölcsönös örömszerzésről szól, arról, hogy mindkét fél élvezze. Ha az egyiknek valami nem jó, akkor szerintem az már olyasmi, ami nem fér bele. Ilyenkor a másik fél vagy lemond az adott vágyról, vagy ha képtelen rá, érdemes másik partnert keresni (úgy értem, a párkapcsolat lezárása után), mert ezek szerint szexuálisan nem passzolnak össze.
2014. jún. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!