Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti hány évesen vesztettétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány évesen vesztettétek el a szüzességeteket? Élveztétek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 10:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

# 8


Ha szigorúan véve az első szeretkezést kérdezed, akkor fogalmam sincs. :-))


Nekem a mai napig teljesen elmegy az időérzékem olyankor, az órára pillantani meg egészen biztos nem jut eszembe.


Nekem szerencsére se nem fájt, se nem vérzett, így nem volt szükség pár nap "pihenésre", és az elkövetkező két nap felét is az ágyban töltöttük. :-)

2014. júl. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
16 és nagyon jó volt
2014. júl. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
17 és piszok jó volt. :D
2014. júl. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

15 es fél évesen:)

barátomnál voltunk, igazából nem fájt, csak feszített :D nem tartott sokáig, mert nem igazán múlt a kellemetlen érzés, a barátom mondta, hogy akkor pihentessük egy kicsit :D másnap újra az ágyban találtuk magunkat, még volt egy kis kellemetlen érzés, de a végén már élveztem:)

de a lényeg, hogy sokkal rosszabbra számítottam :D a bénázásokon pedig kuncogtunk :D

2014. júl. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!