Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Hol és mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hol és mennyire legyen szőrtelenítve egy pasi teste?

Figyelt kérdés

2014. júl. 1. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem speciel bejön ha valaki szőrösebb, úgy természetesebb és férfiasabb. Arcon, testen egyaránt, bár azért az csak egy bizonyos határig.
2014. júl. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én szeretem, ha csak a lába meg max a karja szőrös. máshol ne.
2014. júl. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A háta ne legyen szőrös, meg ha a mellkasa sem az akkor a hóbalja se...
2014. júl. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fazon visszavágva, a többi maradhat úgy, ahogy van.

(Hátszőr a kivétel)

2014. júl. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biszex pasikent szerintem nekem is lehet egy valaszom :P


Egy pasinal szeretem, ha kicsit szortelen. Honaljat minimum nyirja vissza, mellkasa meg ne olyan legyen hogy felvesz egy kivagottabb polot es latszik a dzsungel... persze lehet ott is, csak ne vigye tulzasba :D


Lentebb, hasan tetszik ha van egy kis "treasure trail", szorcsik, de az se legyen a fel hasan kiterjedve, na meg persze legyen alatta izom amin jol nez ki a szor.


Labat ne borotvalja, maximum a feneket (nem szeretem a szoros feneket), es esetleg agyek korul a combot. Farka korul is legyen kordaban tartva, es embertol fuggoen csupasz (ha mashol nem olyan szoros, es kicsit felnottesebb), vagy rovid szalu szoros, esetleg fazonirozott (mint nekem pl. most, egy kis pamacs van a farkam felett, mashol teljesen lehuzva).


21/F

2014. júl. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!