Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak nem "érzem" a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak nem "érzem" a pasim? Ti szakítanátok ezért?

Figyelt kérdés
Ismerősen szerint, nagyon csinos jó nő vagyok és nem értik miért vagyok ilyen kövér csúnya fiúval. Azért mert szeretem, olyan kis aranyos. De sajnos a szex nem jó vele 30 éves és csak 10,5 cm a pénisze állva. Sokszor nem is érzem hogy bennem van. Nem tudom mi tévő legyek, ezért elhagyni nem akarom.
2014. júl. 1. 15:04
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
Az én barátomnak is kicsike és én sem élvezem vele a szexet, és mivel látja, hogy én nem élvezem ezért ő sem, de minden második nap 3-6 szor kielégít kézzel vagy szájjal és nekem ez pont elég. Körülbelül kéthetente próbálkozunk újabb pózokkal és teknikákkal, hátha valamelyik beválik, de ha nem, akkor sincs baj, nem érzem semminek hiányát, és ezért sohasem hagynám el, mert nagyon szeretem.
2014. júl. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
58%
18-as, maradj már a baromságoddal. nem kéne lassan azt is a nőkre kenni, hogy nincs kicsi pö.cs, csak tág pi.na. 10,5 centi nevetséges méret.
2014. júl. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Ha már úgy tetted fel a kérdést, hogy "Ti szakítanátok ezért?", szerintem azért nagyon lényeges információ lenne, hogy más módon, pl. orális kényeztetéssel eljuttat-e az orgazmusig annyiszor, ahányszor vágysz rá.
2014. júl. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Ugyan már, nem a hüvely tágassága itt a kérdés, 18-as. Én egy jó vaskos 16 centishez vagyok szokva, megőrülnék egy 10 centistől, hacsak nem nagyon virtuóz módon használja a gazdája, viszont ha ez a srác kövér, gondolom nem egy lepedőakrobata.

Kérdező, a rossz szex előbb utóbb tönkrevágja a kapcsolatot, a kérdés az hány évet pazarolsz el így mellette. Még fiatal vagy, találhatsz bárkit. Viszont ez az érzelmi zsarolás nagyon negatív, nekem már ez elég lenne ahhoz, hogy hagyjam a fenébe.

A kapcsolat alapja jobb esetben a szerelem, vagy ha nagyon felnézel rá stb. De te ezt írod: olyan kis aranyos....na, majd ha lesz gyereked, az lehet kis aranyos de mi itt párkapcsolatról beszélünk.....


37N

2014. júl. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Nézd , nincs olyan , hogy kis méret, csak rossz technika.

De próbáljátok meg úgy , hogy te hanyatt fekszel , ő rád , és a lábaid felemeled , vagy felrakod a vállára. Így ő is mélyebben van benned , meg a G pontodat is izgatja egyszere.

2014. júl. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

# 25


Szerintem ebben a pózban pont nem a hüvely hasfal felőli oldalát éri erőteljesebb stimuláció, ahol a G-pont van, hanem a hátsó falát (ellentétben pl. a kutya pózzal, vagy a hason fekvős pózzal).

2014. júl. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Utolsónak. Már pedig éri a G pontot is. :)
2014. júl. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

tényleg nem bántásból mondom, de ha lefogyna, lehet hogy akár +5 cm-t is nyernétek, megpróbálhatná a barátod, főleg hogy ennyire kitartasz mellette

vagy esetleg vegyetek valami vibrátort vagy egyéb segédeszközt hogy neked is jó legyen

25/F

2014. júl. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

# 27


"Utolsónak. Már pedig éri a G pontot is. :)"


Nem is azt írtam vagy sugalmaztam, hogy "nem éri a G-pontot", hanem azt, hogy nem tipikusan az a póz, ahol intenzívebb stimuláció érné a G-pontot. Szerintem van különbség a kettő között. :-)

2014. júl. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

29:

Nem lett volna egyszerűbb ezt írni? :D

2014. júl. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!