Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk nektek elég lenne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek elég lenne a szopás vagy szükségetek van a szexre is a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
Nyilván nem arra vagyok kíváncsi, hogy ti is akartok neki adni ezért kielégítitek szexel vagy orállal, hanem, hogy ezt félretéve jobb lenne, ha többségében csak ő kényeztetne titeket és végeztetek is vagy minden alkalommal szükségetek van a szexre is?
2014. júl. 27. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Szükséges a punci is.
2014. júl. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs szükség.. a lényeg, hogy kiszívd a cuccot..
2014. júl. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

A szopás olyan, mint egy finom süti.

Szeretjük, néha jó magában is, de nem lehet csak sütin élni.

2014. júl. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Szükség van hát, ha én nem dugnám meg, megtenné más. Azt pedig ki szereti, ha megcsalják?
2014. júl. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minden alkalommal szüksèg van rá!
2014. júl. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Én teszek a szopásra, meglennék nélküle is; jó dolog, meg minden, de punci kell; a jó szex pedig mindenkinek jó.
2014. júl. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
A szex a fő "irány". Hidd el kell a poonczee minden normális férfinak. A többi csak hab a tortán. :)
2014. júl. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem ragaszkodom minden alkalommal hozzá, van amikor jó csak egy orál is, de al sem tudom képzelni, hogy a barátnőmmel ne szeretkezzünk egyáltalán.
2014. júl. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi általában oda vissza adjuk az orált! Nem lát ki vetni valót ha ki nyalom, hogy utána ki eligitsen akár hogy és nem követelőzik egyikünk se hogy bármi is kevés! De ha mégis akkor mindig meg beszéljünk! Persze ha neki szopni van kedve akkor ám legyen! De ha még utána szex is kell az is jöhet! Ha épp nincs kedve csak arra hogy ki nyaljam és semmi több akkor nem csinálok ügyet belőle! De ez is fordítva is igaz!
2014. júl. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Puncinyalás nélkül nincs szex.
2014. júl. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!