Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nincs kedvem a szexhez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs kedvem a szexhez (többi lent)?

Figyelt kérdés
23 éves nő vagyok,a párommal 3 éve vagyunk együtt és már egy ideje hetente csak 1-szer van szex,mert nekem nincs kedvem hozzá,vagy nem is kívánom.Van egy pár hónapos kisbabánk is már (terhesség alatt többször volt hetente,akkor jobban kívántam,akartam is!)A páromat nagyon szeretem,de akkor az együttlétet miért nem kívánom? :( Mit tudnánk tenni ketten a párommal?
2014. júl. 27. 10:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Csak olyanok írjanak,akik normális válaszokat tudnak adni!
2014. júl. 27. 10:12
 2/9 anonim ***** válasza:
Ráuntál a párodra.
2014. júl. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem élvezed a sexet?

Gondolsz esetleg olyanra hogy milyen lenne más pasival a sex?

2014. júl. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Te is csak gyereket akartál, pedig nem vagy elkésve egyáltalán. Talán ha vársz egy jobb pasira, akkor másképp alakult volna. Persze lehet, hogy tévedek.
2014. júl. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Talán most fogjátok fel, hogy mekkora marhaságot csináltatok. 23 évesen ha nem is bulizni, de még élvezni kell az életet és ha gyereket akarsz építeni az alapokat neki. Nektek meg csinálni kellett egy gyereket a semmire. Van egyáltalán munkátok? Ja pénztáros és munkanélküli? Gratulálok! Szerintem az elkövetkezendő 18 évben nem a szex lesz a legnagyobb problémátok. :)
2014. júl. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló,véletlenül nyomtam neked zöldet,a gyereket igen is akartuk,mindketten dolgozunk,a párom 10 évvel idősebb tőlem,nagyon jó munkája van,én is dolgoztam 2 évig,mi az a klérdés,h ,,egyáltalán van e munkátok"???

Én meg sose voltam bulizós,inkább olvastam itthon egy jó könyvet,minthogy részegek közé menjek el a diszkóba!

2014. júl. 27. 12:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Dolgozunk/dolgoztam 2 évig. Lesznek még itt bajok és ezt nem rossz indulatból mondom neked. Sajnálatos, hogy amilyen könnyű csinálni egy gyereket, épp annyira nehéz normális életet biztosítani neki. 3 év kapcsolat után sok ember még egyáltalán nem ismeri ki a párját, nem nyíltok meg egymásnak, nem mutatjátok még ki az igazi énetek. Plusz te még gyerek vagy. Van egy főorvos "ismerősöm", szerinte a legtöbb bajt az okozza ha az ember 25 éves kora előtt házasodik és 30 éves kora előtt gyereket csinál. Mert egyszerűen fel sem fogja még ilyenkor az ember micsoda terhet ró az életére egy ilyen mértékű elköteleződés. Szeretsz könyvet olvasni? NA gyerek mellett nem fogsz, vagy azt a gyerek sínyli majd meg. No meg már most a szexuális életetek. Mindenesetre sok sikert az életben és adjatok meg a gyereknek mindent amit csak tudtok.
2014. júl. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó ne álltalánosítsunk! Ki nem szarja le mit mond a főorvos barátod! Ha azt mondja ugorj a kútba meg is csinálod?! Lehet valaki feleség és akár 3 gyerekes anyuka 25 éves kora alatt ez nem kor függő! A sex az már más helyzet! Próbáljátok meg az igényeiteket közös nevezőre hozni, mindenki engedjen egy kicsit az elvárásaiból!
2014. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne aggodj ez a hormonok miatt előfordul. Velem is így volt mára már megjavult a helyzet. Kb hat hét hónapig így voltam szülés utàn
2014. júl. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!