Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretkezés közbe mindig nézz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezés közbe mindig nézz titeket nem zavar?

Figyelt kérdés
A párom amikor én vagyok felül mindig nézz én nekem persze csukva van a szemem de néha ránézek és zavar meg nem nyög csak mikor elélvez kicsit nem tudom hogy jó-e neki? Valamit rosszul csinálok? Azért nincs viszonyítási alapom mert én csak vele voltam eddig lányok nektek is ilyen a partneretek? Csak normális válaszokat várok 20/L

2014. júl. 27. 10:17
 1/10 Mr. Truth ***** válasza:
63%

engem nem zavar hogy néz téged...

Vannak ilyen fiúk én sem hangoskodom oylan sokat... ez olyan vagy jön vagy nem vérmérséklet kérdése :) ne kombinálj... ha szexel veled akkor jo vagy neki jó az mait csinálsz

2014. júl. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki nézi a párját, legalább is fiúk! én is nézem a csajt állandóan!
2014. júl. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A nem nyög dolog személyfüggő. Valaki élvezi az egészet, valaki csak azt amikor elélvez. Ez alapján ne gyárts összeesküvéselméleteket, inkább ha ez aggaszt beszéljétek meg.
2014. júl. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ki nézzen, ha veled szeretkezik, ha nem téged? :) Ha a szomszéd lányt vagy a tévét nézegetné, az szerintem rosszabb lenne.

Mi is nézzük egymást, jó látni, hogy a másik élvezi.

2014. júl. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez, csak két évvel fiatalabb vagyok, mindig néz, mert azt mondja szereti figyelni a reakciómat, szintén nem túl hangos, amikor elmegy, akkor sóhajt egy nagyot :D és megrázza a fejét, amugy, semmi.

Szóval igen, ez normális :D szép vagy, és szeret téged nézni.

2014. júl. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Engem is idegesít, nekem csukva van a szemem, de a férfiaknak szüksége van a látványra (mert fejletlenek az egyéb érzékelési képességeik).


Eleve sose voltam még olyan pasival, aki hangot adott ki. Vagyis de, volt egyszer egy olyan barátom, imádtam, hogy tudtam, hogy jó neki:) meg ő pofázott is hozzám, azt is szeretem.

2014. júl. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet nem ránézni egy ruhátlan felizgult csajra :)
2014. júl. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért néz mert tetszik neki ahogy élvezed a dolgot,meg közben nézi a melleidet,és ez felizgatja!! :)

Örülj neki,ne zavarjon :)

2014. júl. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat azt énis jobban élvezném ha nyögne közbe is de hát ezek szerint ő ilyen így kell elfogadnom :D
2014. júl. 27. 10:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi nézzük egymást a párommal, nem zavar, sőt, ha nem engem nézne, arra gondolnék, hogy másról fantáziál vagy nem vagyok elég jó. Volt olyan párom, aki nyögött, volt aki nem, szerintem ez egyénfüggő.
2014. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!