Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti, hogy tanultátok meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy tanultátok meg "kezelni" a nagy péniszetek? Létezik, hogy soha nem fogod tudni tövig berakni senkinek vagy összeszokás kérdése? Van módszer arra, hogy ne izguld túl, hogy fáj e a lánynak vagy nem?

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
ha majd eléri az IQ-d a 100at, akkor rájössz hogy mennek a dolgok!
2014. júl. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Volt ilyen barátom. Szegény...:( Ő szerette volna, de velem sikerült a legmélyebben betennie (sok fiúval voltam előtte), de nekem sem tövig...és a mélytorok is kizárt volt, előttem, velem és utánam is.


Ő egy nagyon jóképű, okos, képzett férfi, aki emiatt nem boldog.


Ez szerintem olyasmi, mint hogy én vékony vagyok, nagymellű és átlag 2 melltartóm van csak, mert nem találok magamra valót. Pedig más örülne ezeknek a dolgoknak...ilyen a nagy farok is.

2014. júl. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát folyamatosan vigyázni kell, meg kevésbé mélyre nyomó pozíciókat használni, nekem inkább az a "gond", hogy jóval vastagabb vagyok az átlagnál, ezen nem segít a pozíció, és nem egyszerű óvszert szerezni. :D
2014. júl. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mekkora az a pénisz, ami már nem fér be? :)
2014. júl. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem vakeráltam ennyire.


Inkább mindig is örültem, hogy nagyobb péniszem van az átlagnál.


Szűz lánynak persze hogy fáj, de akinek volt már néhány partnerje annak nem feltétlen

2014. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!