Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom folyton szexelni akar, akármikor találkozunk, nekem meg nincs mindig hozzá kedvem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy örülnöm kéne, hogy ennyire vonzódik hozzám, de nekem már néha sok.
2014. júl. 27. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Mégis mit? Mondd meg neki, mi mást lehetne tenni?
2014. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán meg kéne vele beszélned. Ne csodálkozz, hogy nem veszi észre magát, ha nem szólsz neki.
2014. júl. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is mindig szexelni akartam a nőmmel, napi kétszer minimum, de legyen inkább három. Aztán észrevettem, hogy neki ez sok. Aztán rá pá hónapra már szakítottunk is. Teljesen mások voltak az elvárásaink..
2014. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy guminőt, nevezd el Gizinek és várjátok ketten. Ha neked már sok, folytatja Gizivel. Ha sok pénzed van, szilikonból megmintáznak téged is, és akkor meg se csalt.
2014. júl. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!