Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem tudok szex közben elmenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szex közben elmenni úgy egy hónapja. Mit tehetnénk az ügy érdekében?

Figyelt kérdés
A barátom mindent megtesz hogy sikerüljön.eddig minden rendben volt, de mostanában nem élvezem a sex-et. csak a petting az ami jó. a barátom (nem tudom miért) magát hibáztatja, pedig vele biztos nincs gond. segítsetek. mit csinálhatnánk, hogy újra jó legyen a sex? LÉCCI SEGíTSETEK...:(
2007. okt. 20. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Léteznek férfiak és nők számára is potencianövelők, vágykeltők:

[link]

2007. okt. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szerintem magadban kell keresni a bibit.Lehet nem vele vagy lélekben,mikor együtt vagytok?...gondold át változott e valami az életedben ,esetleg a kapcsolatodban az elmúlt időszakban..
2007. okt. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt a véleményt osztom, hogy ha eddig jó volt minden, akkor valami megváltozott és benned. Talán már nem úgy érzel, vagy valaki más fele kacsingatsz a lelked mélyén, vagy simán szorongsz valamitől. Terhsség, suli, bármi nyomaszthat.

Ha te nem tudod az okát, kereshetsz egy szakembert (pszichológust) és segíteni fog neked.

A párod szerintem sem hibás, ha eddig rendben volt minden, ezt tudatosítsd benne.

Nekem sem ment sokáig, de csak szexuális életem elején, de már rendben van. De ha nálad eddig volt rendben és most nem, keresd meg az okát.

Nőgyógyász megnézheti, hogy nem szervi baj van-e, ez is fontos lehet. Egy fertőzés, vagy bármi...

Sok sikert

2007. okt. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tanácsolom neked, hogy egy kicsit tekint vissza arra az időszakra, amikor jó volt. Mitől volt az jó? Vajon mi változhatott azóta benned? Ne csak a belső hanem a külső tényezőkre is vedd figyelembe pl.család, barátok, iskola, munkahely..bármi,ami nyomaszthat,terhelhet,akár tudat alatt is. Szerintem a legfontosab, hogy sokat beszélgess a pároddal arról, mi kellmes neked a szeretkezésetek közben.Mi az,ami felizgat és mi az,ami nem. Hátha együtt sikerülne rájönni a "problémára". Hidd el, ha bevonod a megoldásába ő is sokkal boldogabb lesz, hogy segíthet neked.

Minden jót nektek!

2007. okt. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!